SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena straci dziecko. Adrian nie będzie ojcem

Barwy szczęścia. Bożena straci dziecko. Adrian nie będzie ojcem

06.02.2017, godz. 19:48
Barwy szczęścia odcinek 1554 Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odcinek 1554 Bożena (Marieta Żukowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1611 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wydarzy się tragedia! Bożena (Marieta Żukowska) z powodu ogólnego osłabienia organizmu zacznie krwawić i trafi do szpitala, gdzie przejdzie operację. Niestety, Wiśniewska straci dziecko. Jak zareaguje na to Adrian (Sambor Czarnota), gdy dowie się w 1611 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że jego ukochana poroniła?

"Barwy szczęścia" odcinek 1611 - czwartek, 2.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1611 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena przejdzie się do ginekologa na badania, by wykryć ewentualne nieprawidłowości. Niestety, już na samym początku okaże się, że płód nie rozwija się prawidłowo. Na badaniu USG wyjdzie na jaw, że jego serduszko bije za wolno! Amelia (Stanisława Celińska) będzie starała się pocieszyć ciężarną.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara porzuci córkę i ucieknie z domu

Niestety, po powrocie do domu Bożena w 1611 odcinku serialu "Barwy szczęścia" źle się poczuje, a po jej udach spłynie krew i zacznie krzyczeć. Tomasz (Kazimierz Mazur) i Amelia natychmiast wezwą karetkę, która zawiezie kobietę do szpitala. Bożena trafi w 1611 odcinku serialu "Barwy szczęścia" na stół operacyjny, gdzie lekarze będą zmuszeni usunąć płód...

Oczywiście rodzina zadzwoni do Adriana, jednakże on przebywając na dyżurze nie dostanie wiadomości. Dopiero w nocy w 1611 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dotrą do niego okropne wieści! Będą go dręczyły potworne wyrzuty sumienia, że nie było go przy ukochanej podczas jednej z nagorszych chwil, które w życiu mogą przydarzyć się kobiecie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Artur Chowański będzie inwalidą

Świderski zacznie pocieszać Bożenę i zapewni ją w 1611 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że postarają się o kolejne dziecko! Niestety, to może nie być takie proste w praktyce. Większości kobiet zajmuje sporo czasu otrząśnięcie się po takiej traumie, a czasem potrzebna jest nawet terapia...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: