SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Sebastian oświadczy się Magdzie. Czas na ślub i dziecko!

Barwy szczęścia. Sebastian oświadczy się Magdzie. Czas na ślub i dziecko!

30.01.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia odc. 1506 Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 1506 Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W końcu nadejdzie ten moment, w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia", w którym Sebastian (Marek Krupski) podejmie ważną decyzję i oświadczy się Magdzie (Honorata Witańska)! Jego przyszła żona będzie wniebowzięta. O rozmowach wyłącznie o ślubie w 1605 odcinku "Barw szczęścia" się nie skończy - zacznie się również temat powiększenia ich rodziny.

"Barwy szczęścia" odcinek 1605 - środa, 22.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zwróci Sebastianowi uwagę na bardzo istotną rzecz. Odkąd do życia jego i Magdy dołączyła Angela (Helena Englert), cały czas poświęcał różnorakim trudnościom i problemom dorastającej córki.

Zobacz: Barwy szczęścia. Aldona i Borys odwołają ślub?

- Wspaniale, że odzyskałeś córkę, ale żebyś nie zapomniał o Magdzie, bo za chwilę może być za późno - poradzi Sebastianowi teściowa w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Te słowo bardzo mocno go poruszą. Na tyle mocno, aby w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" po rozmowie z Małgorzatą jeszcze tego samego dnia zdobędzie pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej.

- Jesteś wspaniałą kobietą i już czas, żebyśmy pomyśleli tylko o nas - zapowie Magdzie Sebastian, wręczając jej pierścionek. Ukochana wytknie mu żartobliwie w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że już raz się jej przecież oświadczył! Ale na samych zaręczynach się nie skończy. Sebastian poprosi Magdę w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" o jeszcze jedną rzecz:
- Ale nie miałem wtedy pierścionka i robię to drugi raz, bo z całego serca chcę, żebyś była moją żoną i żebyśmy mieli dziecko - doda do swojej listy życzeń małego potomka.
- Ja też tego chcę...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Gwiazda mody w serialu TVP2!

Magda będzie niesamowicie szczęśliwa! I nic dziwnego, skoro wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku. Kiedy doczekamy się ślubu? Jeszcze chyba trochę przed nami!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: