SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Artur Chowański będzie inwalidą

Barwy szczęścia. Artur Chowański będzie inwalidą

05.02.2017, godz. 18:46
Barwy szczęścia odcinek 1561, Artur (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1561, Artur (Jacek Rozenek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już wiemy, co dalej z Arturem (Jacek Rozenek)! W 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Chowański wróci do domu, lecz kompletnie odmieniony! Chociaż przeżył wypadek w górach, nic nie wskazuje na to, żeby cokolwiek miało być w porządku. Artur po tragedii w Himalajach zacznie jeździć na wózku i w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie chciał pozbyć się Marty (Katarzyna Zielińska) ze swojego życia.

"Barwy szczęścia" odcinek 1605 - środa, 22.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Artur powróci do Polski, lecz nie na własnych nogach, a na wózku inwalidzkim! Cudem przeżył lawinę w Himalajach, a dwóch jego kolegów zmarło pod tonami śniegu! Marta oczywiście natychmiast będzie chciała się z nim w 1605 odcinku "Barw szczęścia" spotkać.

Zobacz: Barwy szczęścia. Darek straci pracę przez homofoba?

Doświadczony himalaista, Bernard (Radosław Krzyżowski) poradzi jej, aby dobrze i do tego przygotowała: - Stracił dwóch kolegów, a to zostawia trwały ślad w psychice i trochę to potrwa, zanim się pozbiera.
Kiedy Chowański długo nie pojawi się w domu, Marta zadzwoni w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Ernesta (Krystian Kukułka) i dowie się, że jej ukochany nie chce mieć z nią nic wspólnego!

Pomimo wszystkich przestróg pasierba, Chowańska gdy tylko nadarzy się okazja, pobiegnie się spotkać z poszkodowanym Arturem. Ernest pomoże mu wyjść z samochodu, ponieważ ojciec nie będzie w stanie zrobić tego o własnych siłach... Artur w 1605 odcinku "Barw szczęścia" powie ukochanej, by o nim zapomniała!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agata i Paweł zostaną bezdomni

Pomimo nagłego odrzucenia ze strony męża, Marta nie zamierza się poddawać. Nie będzie jej obchodziło kalectwo Chowańskiego ani to, że nie chce on mieć z nią kontaktu. Podczas wyprawy w Himalaje Artur ucierpiał nie tylko fizycznie, ale również psychicznie i emocjonalnie. Cąłe szczęścia, Chowańska to zrozumie i w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" da mu znać, że będzie czekała, kocha go i nie zamierza się poddać!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: