SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Artur Chowański w traumie po wypadku w Himalajach

Barwy szczęścia. Artur Chowański w traumie po wypadku w Himalajach

17.02.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1605 Ernest (Krystian Kukułka) Artur (Jacek Rozenek) Marta (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odcinek 1605 Ernest (Krystian Kukułka) Artur (Jacek Rozenek) Marta (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Artur (Jacek Rozenek) wróci do Polski, ale nie będzie już tym samym człowiekiem. Odmówi spotkania się z Martą (Katarzyna Zielińska), a kiedy w końcu do niego dojdzie w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Chowański każe żonie o sobie zapomnieć!

"Barwy szczęścia" odcinek 1605 - środa, 22.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia"  Artur powróci do Polski, ale całkowicie odmieniony i na wózku inwalidzkim! Bernard (Radosław Krzyżowski) poradzi Marcie:
- Bardzo możliwe, że będzie miał zespól stresu pourazowego i wtedy bez hospitalizacji trudno jest wrócić do życia… Wiele związków nie przechodzi tej próby. Musisz być tego świadoma i przygotować się na najgorsze. Pamiętaj: nic na siłę. Poczekaj, aż sam poprosi o pomoc - i nie pomyli się.

Zobacz: Barwy szczęścia. Paweł i Agata zrezygnują z dotychczasowego życia? - WIDEO

Kiedy Marta zobaczy się z mężem w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia", zostanie zupełnie odtrącona:
- Marta, proszę cię... odejdź! - wykrzyczy Artur.
- Wróć ze mną do domu... Ewunia też na ciebie czeka... Wszystko się ułoży - Chowańska zacznie pocieszać męża w 1605 odcinku serialu "Barwy szczęścia - Nie ma dla mnie znaczenia, w jakim stanie wróciłeś. Liczy się tylko to, że żyjesz… We wszystkim ci pomogę!
- Nie chcę twojej pomocy... Zapomnij o mnie!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara w depresji poporodowej. Czy dojdzie do tragedii? - WIDEO

Żadne słowa wsparcia nie przekonają ukochanego Marty... Najwyraźniej jest w ciężkiej depresji. I nic dziwnego! Stracił kolegów, zniweczył przez marzenie swoje zdrowie, zawiódł siebie i żonę. Czy pomimo wszystko Marcie uda się przekonać męża do siebie? Czy ich związek to wytrzyma? Zobaczymy już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: