SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Klara dostanie depresji poporodowej

Barwy szczęścia. Klara dostanie depresji poporodowej

24.01.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia odcinek 1497. Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odcinek 1497. Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Pomimo, że córeczka Klary (Olga Jankowska) urodzi się zdrowa, to w 1603 odcinku serialu "Barwy szczęścia" świeżo upieczona mama wpadnie w sidła depresji poporodowej! Nie wróży to dobrze ani dziecku, ani jej... W dodatku Klara w 1603 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi odwrócić się od rodziny!

"Barwy szczęścia" odcinek 1603 - poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Poród Klary zbliża się już wielkimi krokami. Po narodzinach okaże się, że całe szczęście dzieciątko jest zdrowe! Mała córeczka ukochanej Huberta (Marek Molak) będzie miała za to w 1603 odcinku serialu "Barwy szczęścia" inne problemy - organizm jej mamy nie będzie produkował dla niej jedzenia.

Zobacz: Barwy szczęścia. Artur po wypadku w Himalajach będzie inwalidą

Kiedy Klara w 1603 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odkryje, że coś się z nią dzieje nie tak, jak powinno, powie zrozpaczona Hubertowi:

- Podobno kobiety mają instynkt macierzyński zapisany w genach i odruchowo wiedzą, co robić, a ja jakoś nie bardzo - mała córeczka będzie cały czas płakała, czym doprowadzi Klarę w 1603 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do paranoi. Zmartwiony Hubert naśle na swoją ukochaną żonę Teresą (Jolanta Lothe), w nadziei, że babcia będzie w stanie w 1603 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pomóc.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Namiętne chwile Kajtka i Angeli

Niestety, pomimo rad, Klara się do nich nie zastosuje. Postanowi wyżalić się najbardziej akceptującej w rodzinie osobie, Agacie (Natalia Zambrzycka):
- Dostaję hopla od skoków hormonów, wszystko mnie irytuje - po czym w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyzwie siebie i powie siostrze Huberta, aby cała rodzina trzymała się od niej z daleka. Świeżo upieczona mama będzie miała duży problem. Czy uda się jej go rozwiązać?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: