SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Pod czyją opiekę trafi Maja? Znamy wyrok sądu

Barwy szczęścia. Pod czyją opiekę trafi Maja? Znamy wyrok sądu

17.02.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1602 Sabina (Barbara Kurzaj) Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski)
Barwy szczęścia odcinek 1602 Sabina (Barbara Kurzaj) Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wreszcie dojdzie do ostatecznej walki w sądzie o opiekę nad małą Mają. Tomalowie będą strasznie zestresowani, a w szczególności Sabina (Barbara Kurzaj). Wie ona, że Michał (Piotr Witkowski) zamierza w 663 odcinku serialu "Barwy szczęścia" złożyć fałszywe zeznania!

"Barwy szczęścia" odcinek 1602 - piątek, 17.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Przed rozprawą sądową Sabina będzie w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odchodziła od zmysłów. Kocha małą Maję (Lena Parol) ponad życie i z pewnością nie zamierza jej łatwo odpuścić. Znalazła ją na śmietniku, pozostawioną na rychłą śmierć i pokochała całym sercem. Teraz w 1602 odcinku serialu "Barw szczęścia" Michał ponownie spróbuje jej tą miłość odebrać.

Zobacz: Barwy szczęścia. Artur Chowański w traumie po wypadku w Himalajach

Na sali sądowej w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Michał zacznie opowiadać niestworzone historie o biciu, głodzeniu oraz ogólnym znęcaniu się nad małą córeczką. To bzdury, ale zenza, że ma świadków oraz nagrania. Zacznie szkalować Sabinę i opowiadać kłamstwa na temat domniemanej terapii, którą przeszła Sandra (Paulina Komenda). Zezna również, że nadal są razem, a ukochana siedzi w ośrodku leczenia uzależnień...

Niedługo potem biologiczna mama Mai wbiegnie w 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" z impetem na salą sądową. Najwyraźniej przemyślała kilka rzeczy i zacznie błagać i krzyczeć w stronę Wysokiego Sądu, że Michał kłamie. Samo pojawienie się narkomanki to udowodni.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara w depresji poporodowej. Czy dojdzie do tragedii? - WIDEO

W 1602 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina również zacznie zeznawać. Głos uwięźnie jej w gardle z powodu emocji, ale kiedy zacznie mówić, słowa wypłyną prosto z jej serca. W efekcie wyrok sądu będzie ostateczny. To Tomalowie otrzymają prawa do Majeczki. Z tej okazji po rozprawie Sabina zwoła całą rodzinie na pyszny posiłek, by świętować pozostanie dziewczynki w ich rodzinie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: