SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz zostanie w śniadaniówce!

Barwy szczęścia. Łukasz zostanie w śniadaniówce!

16.02.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1601 Łukasz (Michał Rolnicki) Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odcinek 1601 Łukasz (Michał Rolnicki) Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1601 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zarówno Kasia (Katarzyna Glinka), jak i Łukasz (Michał Rolnicki) będą mieli powody do świętowania! Oboje zakończyli współpracę z niebezpiecznymi ludźmi i już nie zamierzają do tego wracać. Co wydarzy się w 1601 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1601 - czwartek, 16.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia w 1601 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przywita swojego ukochanego w świetnym nastroju i z przepysznie wyglądającym, zdrowym śniadaniem czekającym na stole. Łukasz początkowo się speszy, ponieważ będzie myślał, że zapomniał o jakiejś rocznicy lub będą mieli dziecko...

Zobacz: Barwy szczęścia. Sebastian i Magda planują dziecko

Kasia w 1601 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyjaśni Sadowskiemu, że świętują zakończenie współpracy z "FitSystem" i jednocześnie z niebezpiecznym Madejskim (Przemysław Cypryański). Sporo ją to kosztowało, ale było warto. Łukasz pochwali swoją ukochaną i sam w 1601 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi przyznać się do podjętej przez siebie decyzji.

- A wiesz, że ja też mam powody do świętowania? - spyta z uśmieszkiem Sadowski w 1601 odcinku serialu "Barwy szczęścia".
- Nie mów, że zmieniasz pracę?
- Nie, przeciwnie. Zapuszczam korzenie w telewizji śniadaniowej. Dojrzałem w końcu do normalności i poczucia bezpieczeństwa. Dla takich poranków warto.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Paweł i Agata zrezygnują z dotychczasowego życia? - WIDEO

Niedowierzanie i szczęścia Kasi będą przeogromne! I nic dziwnego, ponieważ decyzja Sadowskiego w 1601 odcinku serialu "Barwy szczęścia" oznacza początek spokojnego życia, bez martwienia się o jego stratę. Czy Łukasz wytrwa w swoim postanowieniu? A może jego i Kasię dopadnie przeszłość? Liczymy na to, że teraz będzie już coraz spokojniej...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: