SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Namiętne chwile Kajtka i Angeli

Barwy szczęścia. Namiętne chwile Kajtka i Angeli

24.01.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia 1534 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia 1534 Kajtek (Jakub Dmochowski) Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

A więc jednak! Pomiędzy Kajtkiem (Jakub Dmochowski), a Angelą (Helena Englert) w 1599 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do wybuchu namiętności! W dodatku, to nie będzie ich pierwszy pocałunek. Kto pierwszy nachyli się w 1599 odcinku serialu "Barwy szczęścia", by dać upust emocjom?

"Barwy szczęścia" odcinek 1599 - wtorek, 14.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Już niedługo w serialu "Barwy szczęścia" powróci wątek potyczek sercowych najmłodszych bohaterów. Wiele się skomplikowało w życiu Kajtka. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), w której był zakochany na zabój, okazała się bardzo mściwą osobą - ale cóż się dziwić, skoro Angela o mały włos jej umyślnie nie utopiła! W końcu w "Barwach szczęścia" doszło do tego, że ukochana zerwała z Kajtkiem i zaczęła spotykać się z jego najlepszym kumplem.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bożena zamieszka z Adrianem?

Kajtek się załamał, ale zaprosi ich oboje na urodziny. Chcąc wzbudzić zazdrość w Kajtku, Oliwka zacznie całować się ze swoim partnerem... a Angela nie pozostanie dłużna i pocałuje młodego Cieślaka! Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek.

Już w 1599 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Angela pomoże Kajtkowi w opiece na małą Mają (Lena Parol). Chłopak dostanie szlaban od rodziców za fatalną sytuację w szkole. Kiedy dziewczyna przyjdzie do domu Tomalów, Kajtek widocznie bardzo będzie lgnął do... swojej dziewczyny?
- Łapy przy sobie, najpierw lektura, potem całuski - powie chłopakowi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Artur po wypadku w Himalajach będzie inwalidą

To nie ostudzi intencji Kajtka! Namiętnie pocałuje Angelę nie zważając na rodziców, którzy w każdym momencie będą mogli ich nakryć... Dodatkowo, w 1599 odcinku serialu "Barwy szczęścia" z informacji ze "Świata Seriali" wynika, że Cieślak też będzie chciał uczyć się w domu. Co w z tego wyniknie? Czy Kajtek już nie kocha Oliwki i będzie już z Angelą, która prawie zabiła swoją poprzedniczkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: