SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Sylwia wprowadzi się do Marka

Barwy szczęścia. Sylwia wprowadzi się do Marka

25.01.2017, godz. 14:00
Barwy szczęścia Witek (Witold Sosulski) Marek (Marcin Perchuć) Sylwia (Olga Bończyk)
Barwy szczęścia Witek (Witold Sosulski) Marek (Marcin Perchuć) Sylwia (Olga Bończyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Już w 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sylwia (Olga Bończyk) zacznie mieć kłopoty ze swoim mieszkaniem. Kiedy Marek (Marcin Perchuć) w 1598 odcinku "Barw szczęścia" nie zaprosi jej do siebie, zwróci mu na to uwagę. Złoty przygarnie ją do siebie... Co na to Witek (Witold Sosulski)?

"Barwy szczęścia" odcinek 1598 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1598 docinku serialu "Barwy szczęścia" sąsiad Sylwii zaleje jej mieszkanie, a ona zostanie bez miejsca do spania. Zanim wszystkie wyrządzone szkody zostaną naprawione może minąć dużo czasu, podczas którego Sylwia nie będzie miała gdzie się podziać! A przynajmniej nie tam, gdzie najbardziej by chciała.

Zobacz: Barwy szczęścia. Namiętne chwile Kajtka i Angeli

Kobieta zacznie opowiadać Złotemu w 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" o nieprzyjemności, która ją spotkała. Marek zupełnie nie zauważy, że to sugestia, by przygarnął ją do swojego mieszkania. Zamiast tego, zaproponuje jej w 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pomoc w znalezieniu hydraulika oraz zaoferuje się jej, że wpadnie po pracy pomóc jej naprawiać zalane mieszkanie. Sylwia oznajmi mu 1598 odcinku "Barw szczęścia", że jest to niemożliwe, gdyż zakręcono jej wodę i musi przenieść się do koleżanki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara dostanie depresji poporodowej

Dopiero później w 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" naskoczy na Marka, że nie pomyślał o niej!
- Nie obchodzi cię, że nie mam dokąd pójść. Nie wpadłeś na to, że mogłabym zatrzymać się u ciebie! -  te słowa wprowadzą Marka w 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w poczucie winy, że nie dba o swoją ukochaną. W efekcie jeszcze tego samego dnia rzeczy Sylwii wylądują w mieszkaniu Złotego. Jak Witek zareaguje na wieść, że znienawidzona przez niego rywalka jej mamy o serce taty wprowadziła się do niego?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: