SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Sylwia owinęła sobie Marka wokół palca

Barwy szczęścia. Sylwia owinęła sobie Marka wokół palca

10.02.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk)
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Sylwia (Olga Bończyk) w 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pokaże swoją prawdziwą twarz! Szkoda tylko, że Marek (Marcin Perchuć) nadal nie dostrzega, z jaka żmiją ma do czynienia. Co takiego zrobi zaborcza ukochana w 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1598 - poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Już od samego początku Sylwia wydawała się nam niezbyt odpowiednią partnerką dla Marka. Niby piękna, inteligentna, uwodzicielska... Jednakże to, z jaką łatwością zaczęła owijać go wokół palca, zaczęło budzić podejrzenia. Nie tak dawno mogliśmy się przekonać, że Sylwia dba jedynie o siebie!

Zobacz: Barwy szczęścia. Oliwka sięgnie po leki na uspokojenie

Zupełnie nie potrafi zaakceptować tego, że Marek jest bardzo związany z Pyrkami i to się nie zmieni. Kocha wszystkie dzieci swojej zmarłej ukochanej i był, jest i będzie obecny w ich życiu. Kiedy Klara (Olga Jankowska) urodziła córeczkę, Marek wprost nie mógł się doczekać, by zobaczyć kolejnego członka rodziny! A w momencie, gdy Hubert (Marek Molak) poprosił go o zostanie chrzestnym, cały świat Złotego nabrał kolorów.

Sylwia zaczęła mieć do niego pretensje, że zupełnie nie zwraca na nią uwagi. Oczywiście to nie prawda! Postawiła przed Markiem fakt dokonany - drugiego dnia świąt wyruszają do Meksyku. Wpadła w furię, gdy okazało się, że ukochany nie może wtedy jej towarzyszyć. Będzie musiał być na chrzcie córki Klary.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bożena straci dziecko. Adrian nie będzie ojcem

Sylwia się nie podda. W 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyżali się Markowi, że sąsiad zalał jej mieszkanie i ona biedna nie ma gdzie mieszkać. Złoty zaproponuje jej pomoc w posprzątaniu mieszkania, ale to nie o to będzie chodziło jego ukochanej. W 1598 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zacznie robić mu wyrzuty że nie pomyślał o innej opcji rozwiązania tego problemu... W ten sposób Sylwia wprowadzi się do Marka - manipulacją i graniem na uczuciach!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: