SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Stefan przegra dom w karty?!

Barwy szczęścia. Stefan przegra dom w karty?!

11.01.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1575 Borys (Jakub Wieczorek) Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia odcinek 1575 Borys (Jakub Wieczorek) Stefan (Krzysztof Kiersznowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Hazard to niebezpieczna gra! Niestety, Stefan (Krzysztof Kiersznowski) zupełnie się w niej zatraci w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Przez kolegów zaryzykuje więcej, niż powinien! Czy w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stefan straci dom?

"Barwy szczęścia" odcinek 1596 - czwartek, 9.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Już od samego rana w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stefan będzie przeczuwał, że ten dzień nie będzie najszczęśliwszym w jego życiu. Wyjdzie się przejść i na ulicy spotka dwóch znajomych - Miecia (Grzegorz Kulikowski) i Waldka (Adam Szyszkowski). Pomimo złych przeczuć, Górka w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" da im się namówić na partyjkę pokera...

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara urodzi zdrową córeczkę

To będzie błąd! Za namową znajomi w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wproszą się do niczego nieprzeczuwającego Stefana:
- Kasa się nie przejmuj, pożyczymy ci - czyżby Miecio i Waldek również mieli jakiś problem z hazardem?
Zaczną rozgrywać pierwsze partie i wbrew przeczuciom mężczyzny, będzie mu szło nawet nieźle! lecz wszystko co dobre, kiedyś się kończy i Stefan przekona się o tym bardzo dobrze w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Kiedy zacznie przegrywać, dopadnie go ambicja!
- Nie wypuszczę was, chcę się odegrać!
- Zagrajmy o wszystko - Spyta Miecio. Koledzy będą wielce chętni do nowych zakładów... - Ile jest wart twój dom? Podpisz mi weksel pod zastaw domu i możemy grać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka z nowym chłopakiem na urodzinach Kajtka

Stefan w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" podpisze papier, który może uczynić go bezdomnym. Na domiar złego Miecio i Waldek okażą się być w 1596 odcinku "Barw szczęścia" oszustami! Okaże się, że oznaczyli karty... Czy Stefan przegra dom w pokera? Wiele na to wskazuje!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: