SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Barwy szczęścia. Brutalna zemsta Oliwki! Angela zostanie pobita?

Barwy szczęścia. Barwy szczęścia. Brutalna zemsta Oliwki! Angela zostanie pobita?

09.02.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1596 Eryk (Patryk Cebulski)
Barwy szczęścia odcinek 1596 Eryk (Patryk Cebulski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaplanuje zemstę na Angeli (Helena Englert)! Do pomocy weźmie ze sobą Eryka (Patryk Cebulski) i zaczai się pod domem dziewczyny... Co stanie się Angeli w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1596 - czwartek, 9.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwka nadal nie może wybaczyć Angeli tego, że o mały włos rywalka nie utopiła jej i Kajtka (Jakub Dmochowski) w Wiśle. Cały czas próbuje odzyskać utraconą miłość i za nic w świecie zdaje się nie odpuścić Kowalskiej tego, że rozbiła jej związek. Podczas gdy Kajtek i Angela spędzając czas ciesząc się swoim towarzystwem, Oliwka planuje, jak odegrać się na dziewczynie.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bożena straci dziecko. Adrian nie będzie ojcem

W 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" chłopak przyjdzie do rywalki Oliwki, by pomóc jej w nauce i spędzić trochę czasu wspólnie. Była dziewczyna będzie doskonale wiedziała, gdzie Kajtek się znajduje, ponieważ będzie go śledziła aż do samego domu Angeli. To trochę przerażające, prawda?

Jeszcze straszniej zrobi się w momencie, kiedy w 1596 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka wciągnie w to Eryka! Chłopak jest tak zakochany w prześlicznej blondynce, że zrobi dla niej dosłownie wszystko.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka sięgnie po leki na uspokojenie

Wieczorem oboje pójdą pod dom Angeli czaić się na nią. Oliwka doskonale przewidzi, że rywalka odprowadzi Kajtka na przystanek autobusowy... Eryk będzie miał ze sobą kominiarkę i pewnego rodzaju broń, by skrzywdzić Angelę. Oliwia będzie musiała wrócić i zostawi swojego "sługę" samego. Gdy ten będzie szykował się już do ataku, dziewczyna nagle wróci i każe mu przestać. Stwierdzi, że nie chce zniżyć się do poziomu Angeli!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: