SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Władek rzuci pracę. Co dalej?

Barwy szczęścia. Władek rzuci pracę. Co dalej?

07.02.2017, godz. 19:00
Barwy szczęścia odc. 1515. Brygida (Natalia Klimas), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1515. Brygida (Natalia Klimas), Władek (Przemysław Stippa) foto: ©ARTRAMA

Trudne chwile czekają Władka (Przemysław Stippa) z "Barw szczęścia". Mężczyzna padnie ofiarą mobbingu... i rzuci pracę! Dzień później wypowiedzenia złożą też jego koledzy. A Brygida (Natalia Klimas) nie pożegna ich miło. Tymczasem Cieślak powie o wszystkiem prezesowi, czy w ten sposób odzyska stanowisko?

"Barwy szczęścia" odcinek 1594 - wtorek, 2.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Władek podpadnie szefowej, która nęka go psychicznie! Cieślak padnie ofiarą mobbingu i postanowi rzucić pracę. W ślad za nim pójdą też inni. W premierowych odcinkach "Barw szczęścia" Zbyszko i Beata wzorem Władka również składają wypowiedzenia. - Jesteście bandą darmozjadów, którym wydawało się, że będą siedzieć na ciepłych posadkach! - zdenerwuje się Brygida.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara porzuci córkę i ucieknie z domu

Tymczasem Cieślak opowie w końcu o zachowaniu szefowej prezesowi. Czy dzięki temu wróci do pracy? Po udanej rozmowie szefem Biomeru, sytuacja zmienia się na niekorzyść Brygidy, a jej podwładny dostaje awans. W 1596 odcinku "Barw szczęścia" Władek ma tremę przed objęciem kierowniczego stanowiska. Wie już, że firma jest w złej sytuacji finansowej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: