SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Klara urodzi zdrową córeczkę

Barwy szczęścia. Klara urodzi zdrową córeczkę

10.01.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1570 Hubert (Marek Molak) Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odcinek 1570 Hubert (Marek Molak) Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

To już niedługo! W 1593 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) w końcu urodzi! Po trudnej i pełnej niepewności co do zdrowia dziecka ciąży, nareszcie przyjdzie ten szczęśliwy moment. Hubert (Marek Molak) i świeżo upieczona mama, w 1593 odcinku serialu "Barwy szczęścia" oszaleją z radości na wieść, że ich córeczka urodziła się zdrowa!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Klara będąc już w szpitalu i czekając, aż jej dziecko zechce opuścić przytulny brzuszek mamy i przyjść na świat, zwierzy się Agacie (Natalia Zambrzycka). Powie jej, że już nie może doczekać się rozwiązania, bo czuje się jak wielki balon! I będzie po niej widać, że jest już wyczerpana ciążą, nerwami i niepewnością...

Zobacz: Barwy szczęścia. Prawnik Madejskiego grozi Kasi

- I tak jest dzielna... Z takim spokojem czeka na dziecko, które może być chore - Paweł (Mateusz Rzeźniczak) w 1590 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie popisze się delikatnością w swoich słowach. Klara poczuje się dodatkowo jeszcze gorzej, gdy usłyszy o tym, jak może zachować się Hubert  - Mój znajomy w podobnej sytuacji dał dyla.

Po zasłabnięciu, w 1593 odcinku "Barw szczęścia", lekarze wezmą Klarę na porodówkę. Okaże się, że Klara powiła śliczną i co najważniejsze, całkowicie zdrową córeczkę! Hubert będzie zachwycony swoim dzieckiem. Z takim tatą, nikt dziewczynce nie zechce zrobić na złość! Będzie w niej całkowicie zakochany.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Artur ofiarą lawiny w Himalajach. Mąż Marty umrze?

Do tego stopnia, że po narodzinach w 1593 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie chciał czuwać przy małej całą noc. Ukochana Klara każe mu odpocząć i odeśle posmutniałego do domu. Nazajutrz przybędą pradziadkowie, by zobaczyć kolejnego członka ich rodziny. Dopiero wtedy para i wyzna, że dziewczynka mogła urodzić się z zespołem Downa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: