SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Artur ofiarą lawiny w Himalajach. Mąż Marty umrze?

Barwy szczęścia. Artur ofiarą lawiny w Himalajach. Mąż Marty umrze?

09.01.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1561, Artur (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1561, Artur (Jacek Rozenek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już niedługo w serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do tragedii! Przeczucia Marty (Katarzyna Zielińska) się spełnią, o czym dowie się w 1593 odcinku serialu. Okaże się, że lawina o której się dowiedziała, dotknęła również jej ukochanego! Artur (Jacek Rozenek) w 1593 odcinku serialu "Barwy szczęścia" znajdzie się w stanie krytycznym...

"Barwy szczęścia" odcinek 1593 - czwartek, 2.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Już niedługo Martę czekają chwile ogromnego stresu oraz wiele zmartwień! Wszystko zacznie się, kiedy dowie się o najnowszych prognozach pogodowych w Himalajach. Sytuacja w górach będzie na tyle fatalna, że wszystkie wyprawy na Mount Everest zostaną wstrzymane, a podróżnicy zostaną ewakuowani.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klemens pobije Łukasza i oskarży go o śmierć Liliany

Zaalarmowana Marta natychmiast zadzwoni do Artura i każe mu wracać do Polski. Już nazajutrz, jak podaje "Świat Seriali", zjawi się u niej młodszy Chowański (Krystian Kukułka), aby przekazać macosze, że zdarzyła się tragedia. Z powodu fatalnej pogody doszło do zejścia lawiny z najwyższego szczytu świata!  Dowiedział się o tym przez matkę, poinformowaną przez specjalistę od wspinaczki - znajomego Artura, Bernard Urbańskiego (Radosław Krzyżowski).

Marta postanowi się z nim spotkać. Chowańska będzie nawet zdecydowana wyruszyć do ukochanego! Stwierdzi, że żadne koszty nie grają roli. Niestety, mężczyzna powie jej, że nic nie może zrobić.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Adrian dowie się o ciąży Bożeny i się zmieni!

Do Bernarda nie dojdą jeszcze wieści, że znaleziono dwa martwe ciała polskich himalaistów... Marta w 1593 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dowie się, że Chowański przebywa w Nepalu w stanie krytycznym i jego szanse na przeżycie są odwrotnie niższe, od wysokości szczytu, który próbował zdobyć. Czy Artur umrze? Czy cudem uda mu się przeżyć? Zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: