SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Matka Madejskiego wyciągnie go z więzienia

Barwy szczęścia. Matka Madejskiego wyciągnie go z więzienia

09.01.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia Berg (Cezary Żak) Madejski (Przemysław Cypryański) Franciszka (Joanna Kurowska)
Barwy szczęścia Berg (Cezary Żak) Madejski (Przemysław Cypryański) Franciszka (Joanna Kurowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zrobi się gorąco! W 1591 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do obsady dołączy Joanna Kurowska, która zagra matkę Madejskiego (Przemysław Cypryański), a więc również byłą kochankę Berga (Cezary Żak)! Przyleci w 1591 odcinku serialu "Barwy szczęścia" po tym, aby wyciągnąć swojego syna z więzienia.

"Barwy szczęścia" odcinek 1591 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1591 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zobaczymy Joannę Kurowską w roli byłej żony niebezpiecznego przestępcy, Berga. Franciszka Leoni na wieść o tym, że jej syn trafił do więzienia, natychmiast przyleci z Włoch prosto do Polski, aby dowiedzieć się więcej. W końcu z Bergiem wiele ją łączyło, nic więc dziwnego, że od razu wyczuje w całej sytuacji jakiś spisek!

Zobacz: Barwy szczęścia. Artur ofiarą lawiny w Himalajach. Mąż Marty umrze?

I faktycznie, Berg wrobi Madejskiego we wszystkie przestępstwa, które mu zlecił. Problem w tym, że tylko synek poniósł odpowiedzialność, a biznesman nadal bezkarnie chodzi po ulicy. Wyjdzie z aresztu po konferencji prasowej, podczas której przedstawi siebie jako poszkodowanego. Rzekomo Madejski miał się przyznać do użycia interesów ojca jako przykrywki dla swojej przestępczej działalności.

Franciszka spotka się w 1591 odcinku serialu "Barwy szczęścia" z Bergiem, aby zrobić mu karczemną awanturę:
- Traktował cię jak ojca, ufał ci, a ty go wykorzystałeś -
zacznie robić awanturę Bergowi - Musiałeś wrobić akurat jego? Mało masz chłopców na posyłki?
Nic dziwnego, że ich małżeństwo się rozpadło... Zażąda od byłego męża w 1593 odcinku serialu "Barwy szczęścia", żeby wyciągnął Madejskiego z więzienia.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Adrian dowie się o ciąży Bożeny i się zmieni!

Jej pobyt w Polsce nie pozostanie niezauważony. Łukasz (Michał Rolnicki) i Umińska (Monika Dryl) dowiedzą się o jej pobycie w Polsce. Koleżanka zaproponuje Sadowskiemu, aby nawiązać z nią kontakt i spytać się o Berga. Reporter nie będzie przekonany do tego pomysłu, ale Umińska pomimo tego spróbuje. Czy Berg na życzenie Franciszki wyciągnie Madejskiego z więzienia? Czy kobieta zgodzi się rozmawiać z dziennikarką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: