SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia nie chce opuszczać kryjówki. Górka nie wierzy Łukaszowi

Barwy szczęścia. Kasia nie chce opuszczać kryjówki. Górka nie wierzy Łukaszowi

11.01.2017, godz. 14:00
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kasia (Katarzyna Glinka) Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kasia (Katarzyna Glinka) Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Chociaż Kasia (Katarzyna Glinka) sama spyta Łukasza (Michał Rolnicki), kiedy może wraz z synkiem wrócić do domu, to już w 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odmówi wyjścia z kryjówki! Będzie zbyt przerażona wydarzeniami, zarówno przeszłymi i tymi, które mogą nastąpić. Sadowski w 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zacznie przekonywać ukochaną do powrotu do domu.

"Barwy szczęścia" odcinek 1589 - piątek, 27.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Po zniknięciu Kasi Łukasz domyślił się, gdzie może przebywać. Okaże się, że ukryła się u Chowańskiego (Marcin Rozenek) i prędko nie wyjdzie! Zanim uda mu się wejść do budynku, zostanie powstrzymany przez ochroniarza.  Kasi uda się przekonać umięśnionego obrońcę posesji, że Sadowski nie jest zagrożeniem.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara urodzi zdrową córeczkę

Kiedy już będą mieli możliwość porozmawiania ze sobą, Górka będzie chciała wiedziec czy może już wrócić bezpiecznie do domu. Łukasz każe jej jeszcze chwilę poczekać... A kiedy według Sadowskiego nadejdzie czas w 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Kasia będzie przeciwna! Oczywiście ukochany będzie starał się ją namówić:
- Odpuściłem temat... Już nic nam nie grozi! Zabieram was do domu - Górka odmówi propozycji Łukasza. Nadal będzie się obawiała Berga (Cezary Żak).
- Obiecałeś, że wsadzisz gnoja do więzienia. On ma krew na rękach! - będzie przerażona. Szczególnie po śmierci Liliany (Aleksandra Szwed)... - Ja się stąd nie ruszam.
Kasia będzie naprawdę uparta.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka z nowym chłopakiem na urodzinach Kajtka

Odmówi w 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia" obawiania się o życie swoje i swojego dziecka każdego, pojedynczego dnia. W końcu ta cała sprawa będzie ciągnęła się za nimi jeszcze długo - albo cała szajka nie trafi do więzienia. Łukasz poprosi Górkę, żeby mu zaufała... Jaką decyzję ostatecznie podejmie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: