SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena zamieszka z Adrianem?

Barwy szczęścia. Bożena zamieszka z Adrianem?

12.01.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Namiętna miłość skończyła się sporą niespodzianką! Bożena (Marieta Żukowska) zaszła w ciążę, o której Świderski (Sambor Czarnota) dowie się dużo później, gdy jednak to się stanie, poprosi ją  w 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia" o zamieszkanie z nim! Adrian bardzo się postara, ale czy to wystarczy, aby Bożena zgodziła się z nim zamieszkać w 1589 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1589 - piątek, 27.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Pomiędzy Bożeną i Adrianem zaistniał romans, który okazał się być brzemienny w skutkach. Wiśniewska odmówiła dalszej znajomości z lekarzem, gdy dowiedziała się o jego chorobie. Nie mogłaby z nim być wiedząc, że jest seksoholikiem! Kiedy dowiedziała się o ciąży, załamała się...

Zobacz: Barwy szczęścia. Kasia nie chce opuszczać kryjówki. Górka nie wierzy Łukaszowi

Zanim powie o tym komukolwiek minie dużo czasu. Dopiero kiedy Amelia (Stanisława Celińska) wróci od córki zza granicy, przybrana córka zdradzi jej tajemnicę swojego złego samopoczucia. Dużo czasu nie minie, kiedy również Wiśniewski (Kazimierz Mazur) dowie się, że zostanie dziadkiem!

Amelia pójdzie do Adriana i poinformuje go o ciąży Bożeny. W 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia" lekarz stanie przed drzwiami Wiśniewskich w garniturze i z bukietem kwiatów. Poprosi głowę rodziny o rozmowę:
- O czym? - spyta niezbyt przyjemnym tonem Tomasz.
- O nas. O mnie i o Bożence. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby była szczęśliwa - zapewni go. Przyjdzie do nich z zamiarem namówienia Bożeny na przeprowadzkę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Stefan przegra dom w karty?!

- Przeprowadzisz się do mnie? - spyta się jej, kiedy zakończy konwersację z Wiśniewskim.
- Może kiedyś. Na razie nie jestem gotowa - odpowie Bożena. Chyba nadal nie przyzwyczai się do myśli o seksoholizmie, ale to nie znaczy, że całkowicie i na zawsze odrzuci Adriana! Chyba nadal go kocha...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: