SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Gwiazda mody w serialu TVP2!

Barwy szczęścia. Gwiazda mody w serialu TVP2!

27.01.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcine 1578 Nicolas (Ylan Anofua)
Barwy szczęścia odcine 1578 Nicolas (Ylan Anofua) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już w piątek 27 stycznia 2017 w 1578 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wystąpi Ylan Anofua, gwiazda świata mody. Zaistniał już w wieku 16 lat, a ubrania z jego domu mody noszą największe gwiazdy! Kogo zagra w 1587 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1587 - piątek, 27.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Ylan Anofua w 1587 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odegra sympatycznego Francuza, który jest artystyczną duszą i poszukuje miejsca do tworzenia swojej sztuki. W ten sposób jego skrzyżują się drogi jego i Pawła (Mateusz Rzeźniczak), ponieważ artysta będzie zainteresowany kupnem i odrestaurowaniem starego, opuszczonego domu w którym mieszka Piasecki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Aldona i Borys odwołają ślub?

Ylan Anofua w życiu prywatnym jest geniuszem - w wieku zaledwie 16 lat reanimował firmę modową swojego dziadka, założoną 70 lat wcześniej! Kreacje domu Maison Anofua nosiły takie gwiazdy jak Paris Hilton, czy nasza polska Joanna Krupa. Ylan Anofua zajmuje się również rzeźbiarstwem, a jego dzieła trafiają do galerii sztuki na całym świecie! Jest więcej dobrych rzeczy, o których można wspomnieć mówiąc o Ylanie. Ma wiele wspólnego z Pawłem, ponieważ również zwraca uwagę na takie rzeczy, jak recykling i ekologia. Rodzina jest dla niego podstawą, a do Polski trafił dzięki swojej ukochanej żonie, Annie Neneman.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: