SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Adrian dowie się o ciąży Bożeny i się zmieni!

Barwy szczęścia. Adrian dowie się o ciąży Bożeny i się zmieni!

31.12.2016, godz. 12:45
Barwy szczęścia odcinek 1554 Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odcinek 1554 Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota) foto: TVP2

Do tej pory Bożena (Marieta Żukowska) będzie ukrywać swoją ciążę przed bliskimi, ale powrót Amelii (Stanisława Celińska) wszystko zmieni. W 1586 odcinku "Barw szczęścia" kobieta zorientuje się, że Wiśniewska jest w ciąży, ale rzuciła Świderskiego, który okazał się seksoholikiem. Żona Tomasza (Kazimierz Mazur) postanowi przejąć inicjatywę i powie Adrianowi, że wkrótce zostanie ojcem. W premierowych odcinkach "Barw szczęścia" seksualny maniak postanowi się zmienić i stworzyć szczęśliwą rodzinę z Bożeną i ich maleństwem.

"Barwy szczęścia" odcinek 1586 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1574 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zrobi test ciążowy i dowie się, że będzie miała dziecko! Jej ojciec będzie zaniepokojony jej stanem zdrowia, ale Wiśniewska wytłumaczy, że to zwykłe zmęczenie.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bożena urodzi Świderskiemu dziecko?

Kobieta ukryje przed bliskimi, że jest w ciąży i w ciszy będzie przeżywać rozstanie z Adrianem. Wszystko się zmieni, gdy w 1586 odcinku "Barw szczęścia" do Polski wróci Amelia. Kobieta od razu domyśli się, że córka jej męża jest w ciąży! Na dodatek Tadeusz opowie jej o kłopotach Bożeny, która pogoniła kochanka ze względu na jego uzależnienie.

-Dlaczego nikomu nie powiedziałaś?
-Bo nie wiem, co mam zrobić! Kolejna samotna matka! - zmartwi się Bożena.
-Wszystko się jakoś ułoży - pocieszy ją macocha.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Co się stanie z Martą Walawską?

Kobieta weźmie sprawy w swoje ręce i w 1586 odcinku "Barw szczęścia" powie Świderskiemu, że będzie ojcem. W tym samym odcinku mężczyzna odwiedzi ukochaną i zapewni, że chce się zmienić, a dziecko tylko dodaje mu mobilizacji.

-Boję się, że mnie zranisz, że będę cierpiała - powie dziewczyna. Czy Adrian udowodni jej, że zasługuje na drugą szansę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: