SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Darek straci pracę przez homofoba?

Barwy szczęścia. Darek straci pracę przez homofoba?

16.01.2017, godz. 14:00
Barwy szczęścia. Darek Janicki (Andrzej Niemyt)
Barwy szczęścia. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Darek (Andrzej Niemyt) po zdiagnozowaniu u niego choroby serca musiał zrezygnować z kariery piłkarskiej. W 1584 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie po raz pierwszy trenował grupę młodzików. Jego zdrowie, niestety, tylko na tyle pozwala. Pojawi się jednak problem - jeden z ojców w 1584 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie będzie chciał, by jego syna trenował gej!

"Barwy szczęścia" odcinek 1584 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Już kiedyś Darek miał problem z ujawnieniem swojej orientacji seksualnej. Sport nie jest zawodem, gdzie takie rzeczy łatwo przechodzą. W końcu w większości przypadków, jeżeli chodzi o męskie drużyny, są to grupy napakowanych testosteronem mężczyzn. Nadal nie są ustalone dokładne zasady dotyczące dyskryminacji gejów i lesbijek w sporcie.

Zobacz: Barwy szczęścia. Agata i Paweł zostaną bezdomni

Darek nie mógł wyznać prawdy o tym, że woli budować związki z mężczyznami, ponieważ straciłby pracę. Jego koledzy zaczęliby się dziwnie na niego patrzeć, jakikolwiek kontakt fizyczny kończyłby się bardzo niezręcznie, nie mówiąc już o wspólnym korzystaniu z szatni! I tego faktu nie zmieni nawet to, że znajomi z drużyny znaliby go bardzo długo. Niestety, tak wygląda sytuacja homoseksualistów. Chociaż nadal są tymi samymi ludźmi, dla większości osób nagle się zmieniają.

W 1584 odcinku serialu "Barwy szczęścia" historia zatoczy koło. Kiedy Darek zachorował na serce z góry wiedział, że będzie musiał odpuścić sobie sport. To był wielki cios, ponieważ piłka nożna to dla niego całe życie. Już nigdy nie zagra na normalnych zasadach, ale może trenować młodzików - w końcu z czegoś musi żyć.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska nadal w Barwach szczęścia

Jednemu z ojców nie spodoba się fakt, że trenerem jego syna ma być homoseksualista! Zrobi aferę i wywoła kolejną burzę w życiu Darka. Orientacja seksualna w żaden sposób nie wpłynie przecież na dziecko, nie jest pedofilią. Jednakże najwyraźniej ww. ojca nie będzie to interesowało. Czy doprowadzi do tego, że Darek straci pracę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: