SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Agata i Paweł zostaną bezdomni

Barwy szczęścia. Agata i Paweł zostaną bezdomni

16.01.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1570 Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia odcinek 1570 Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już niedługo, bo w 1583 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) dostanie zlecenie od agencji mieszkaniowej. Okaże się, że w oglądanym przez nią domu, ktoś już mieszka! Na dom, w którym mieszka Agata (Natalia Zambrzycka) wraz z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak), znajdzie się kupiec. Czy w 1583 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zostaną bezdomni?

"Barwy szczęścia" odcinek 1583 - poniedziałek, 23.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1583 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Małgorzata na zlecenie agencji pójdzie oglądać dom, który został wystawiony na sprzedaż. Niefortunnie się złoży, że jest to dokładnie ten sam opuszczony pustostan, w którym zamieszkali Paweł i Agata! To będzie szok, kiedy agentka nieruchomości odkryje obecność skłotersów.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bożena zamieszka z Adrianem?

Niedługo później w 1583 odcinku serialu "Barwy szczęścia", pod domem Agaty i Pawła zjawi się tajemniczy cudzoziemiec (Ylan Anofua), wyglądający na artystę. 
- Pan pewnie jest nowym właścicielem? -
spyta się Paweł, widząc nieznajomego. Najwyraźniej para zostanie poinformowana w 1583 odcinku serialu "Barwy szczęścia" o rychłych odwiedzinach...
- Tak, ja jestem Nicolas - okaże się, że nowy, właściciel mieszkania w 1583 odcinku serialu "Barwy szczęścia" jest cudzoziemcem, straszliwie kaleczącym język - Super! Zrobiliście miejsce dla twórca, dom ma artystyczna historia - kiedy jednak się okaże, że budynek ma problemy z prądem i zgaśnie światło - Ja to muszę mieć warunki do praca, a bez elektryczność  nie ma atelier.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska nadal w Barwach szczęścia

Od decyzji Nicolasa w 1583 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zależy przyszłość Agaty i Pawła. Jeżeli zdecydowałby się na zakup uszkodzonego mieszkania, to oboje wylądowaliby na bruku... Znając upartość Pawła, nie pozwoliłby ukochanej wrócić w takiej sytuacji do rodzinnego domu. Czy Agata i Piasecki skończą jako bezdomni?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: