SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz przyjdzie na pogrzeb Liliany?

Barwy szczęścia. Łukasz przyjdzie na pogrzeb Liliany?

27.12.2016, godz. 20:00
Barwy szczęścia, Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia, Liliana (Aleksandra Szwed) foto: TVP2

Łukasz (Michał Rolnicki) przyczynił się do śmierci Liliany (Aleksandra Szwed) i będzie chciał uniknąć obecności na jej pogrzebie. W 1581 odcinku "Barw szczęścia" dziennikarz zjawi się jednak na smutnej ceremonii, ale nikt z bliskich zmarłej nie poda mu ręki. Sadowski słusznie obwinia się o śmierć swojej informatorki, która opowiedziała mu o Madejskim (Przemysław Cypriański). Czy w "Barwach szczęścia" Łukasz zginie jako następny?

"Barwy szczęścia" odcinek 1581 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Liliana umrze, bo powie Łukaszowi za wiele na temat Madejskiego. W 1575 odcinku "Barw szczęścia" płatny morderca pozbędzie się tancerki i ją zastrzeli!

Sadowski będzie w szoku i zrobi wszystko, by nie zjawić się na pogrzebie informatorki. Dziennikarz słusznie będzie czuł się winny jej śmierci, ale ostatecznie Alicja przekona go, że rodzinie zmarłej należą się kondolencje.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piotr zostanie uniewinniony!

W 1581 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski zjawi się na pogrzebie i wysłucha pożegnalnej mowy pogrążonego w żałobie Klemensa (Sebastian Perdek) - Przyjechałaś do Polski, bo chciałaś lepszego życia dla swojej córeczki. Chciałaś być wolnym człowiekiem i do ostatnich chwil walczyłaś z tymi, którzy chcieli ci tę wolność odebrać. Jestem z ciebie dumny - powie mąż zmarłej.

Po ceremonii Łukasz złoży bliskim Liliany kondolencje, ale nikt nie poda mu ręki. Czy Sadowski też zapłaci życiem za szperanie w gangsterskich brudach?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: