SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr zostanie uniewinniony!

Barwy szczęścia. Piotr zostanie uniewinniony!

27.12.2016, godz. 17:00
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

W "Barwach szczęścia" Iga (Ada Fijał) oskarżyła ukochanego o molestowanie dzieci w ramach zemsty za jego romans! Piotr Walawski (Piotr Jankowski) nakłonił byłą żonę, żeby pomogła mu przed sądem. W 1580 odcinku "Barw szczęścia" dzięki zeznaniom Marty (Katarzyna Zielińska) i przebiegłości prawnika, mężczyzna zostanie oczyszczony z zarzutów, a zrozpaczona Iga przegra walkę o dzieci i zostanie oskarżona o składanie fałszywych zeznań.

"Barwy szczęścia" odcinek 1580 - poniedziałek, 16.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Iga i Piotr przeprowadzili się do Londynu, ale niedługo później na jaw wyszła jego zdrada. Zrozpaczona Iga wróciła do Polski i wyżaliła się Marcie. Ukochanego zapewniła jednak o tym, że słono zapłaci za swój skok w bok!

Zobacz: Barwy szczęścia. Mama zniszczyła Adzie Fijał magię świąt?

Iga oskarżyła partnera o molestowanie dzieci i próbowała wsadzić go za kraty zmuszając nianię z Anglii, by potwierdziła jej wersję wydarzeń. W 1580 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się rozprawa w sądzie, a Marta - dla dobra Ewuni (Gabriela Ziembicka) - postanowi wspierać jej tatusia, by nie trafił za kraty przez wybujałą wyobraźnię zdradzonej Igi.

- Mówiła, że pożałuje tego, co zrobił, że zniszczy mu życie. Była bardzo rozżalona, że ją zostawił - powie Marta, gdy sąd zapyta ją o zdradę Piotra i reakcję jego ukochanej.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Natalia pójdzie do więzienia zamiast Oliwiera?

Opiekunka z Londynu przekupiona przez Igę złoży fałszywe zeznania, ale prawnik Piotra udowodni przed sądem, że Walawski był 200 km od domu w dniu, w którym miał się dopuścić rzekomego przestępstwa. Kobieta przestraszy się konsekwencji i przyzna, że skłamała, bo Iga jej zapłaciła!

Piotr zostanie uniewinniony, a Iga skazana za składanie fałszywych zeznań i prawdopodobnie straci też prawo do opieki nad dziećmi. Po sądowej walce kobieta zaszyje się w parku i łyknie całą garść leków uspokajających!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: