SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Liliana umrze, bo udzieli Łukaszowi informacji na temat Madejskiego

Barwy szczęścia. Liliana umrze, bo udzieli Łukaszowi informacji na temat Madejskiego

10.12.2016, godz. 19:48
Barwy szczęścia, Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia, Liliana (Aleksandra Szwed) foto: TVP2

Szok! Kolejna śmierć w 1575 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Liliana (Aleksandra Szwed) straci życie próbując pomóc Łukaszowi (Michał Rolnicki). Zostanie zamordowana w 1575 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przez płatnego mordercę, zapewne za sprawą Madejskiego (Przemysław Cypryański)!

"Barwy szczęścia" odcinek 1575 - poniedziałek, 9.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Sprawy Łukasza już raz doprowadziły jedną kobietę do śmierci z powodu Berga (Cezary Żak). Już niedługo, w 1575 odcinku serialu "Barwy szczęścia", przyjdzie również czas na Lilianę. Zginie w 1575 odcinku serialu "Barwy szczęścia" za sprawą Madejskiego!

Zobacz: Barwy szczęścia. Aleksandra Szwed i Katarzyna Zielińska odchodzą z serialu

W rodzinie, nic nie zginie - dlatego też Madejski, idąc w ślady ojca, bezpośrednio przyczyni się do śmierci tancerki go-go. Sadowski, jak zwykle chcąc pomóc, narazi Lilianę na ogromne niebezpieczeństwo - które też przypłaci życiem! Kobieta zdecyduje się udzielić bardzo ryzykownego wywiadu dla programu Łukasza, a już niedługo później, w 1575 odcinku serialu "Barwy szczęścia", zginie z rąk płatnego mordercy! Zabójca wyciągnie broń i wyceluje ją w Lilianę. Zmaltretowana przez przestępców psychicznie kobieta osieroci córeczkę...

Wraz ze śmiercią Liliany, grająca ją Aleksandra Szwed odejdzie z serialu. To nie jedyna postać, której już niedługo nie zobaczymy więcej w serialu "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Madejski jest synem Berga! To on zniszczy Kasię i Łukasza

Producent serialu mówi: „Telewizja nie znosi nudy, dlatego zmiany są nieuniknione, a czasem bardzo potrzebne. Jestem pewien, że niespodzianki, które szykujemy dla widzów, zyskają ich uznanie. Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzają nas widzowie i aktorzy, którzy decydują się na udział w naszej produkcji. Zmiany obsadowe zawsze pozytywnie wpływają na widownię i są ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły.”
Czy po śmierci Liliany w 1575 odcinku serialu "Barwy szczęścia" widzowie doczekają się dobrego zakończenia sytuacji z Bergiem i Madejskim? Czy dosięgnie ich kara za zabójstwa, wymuszenia oraz masę innych przestępstw? Zobaczymy już niedługo!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: