SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta odkryje kłamstwo Ernesta

Barwy szczęścia. Marta odkryje kłamstwo Ernesta

16.12.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka)
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Marta (Katarzyna Zielińska) przeżyje szok w 1571 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Okaże się, że Ernest (Krystian Kukułka) przebiegle oszukał nie tylko ją, ale również słuchaczy radia. Będzie wściekła! Co takiego zrobił Ernest, co tak wstrząśnie Martą w 1571 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1571 - wtorek, 3.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Jak wielki będzie szok Marty, kiedy w 1571 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odkryje, że Ernest okrutnie ją oszukał - w dodatku dla rozgłosu i pieniędzy. Przeglądając gazetę w 1571 odcinku "Barw szczęścia" odkryje coś, co dogłębnie nią wstrząśnie!

Zobacz: Barwy szczęścia. Paweł wciągnie Agatę do sekty?

Na stronie w prasie zobaczy zdjęcie z twarzą... Rafała (Jarosław Budnik), radiowego samobójcy, któremu wraz z Ernestem udzielili pomocy, namierzyli jego mieszkanie i powstrzymali go przed samobójstwem. Po swoim nietypowym odkryciu, Marta w 1571 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nabierze podejrzeń i postanowi nieco głębiej zbadać sprawę. Zadzwoni do agencji castingowej, by dowiedzieć się więcej. Zostanie poinformowana, że Rafał nie jest poszkodowanym samobójcą, lecz modelem i aktorem do wynajęcia! Marta aż do 1571 odcinka "Barw szczęścia" była przekonana, że udało jej się uratować komuś życie. To pomogło jej z problemami, przez które przechodziła. Wyjdzie na jaw, ze to Ernest wynajął aktora, ale nie po to, by zrobić Marcie "domową terapię" , tylko po to, by radio zyskało rozgłos! 
- Nie masz wstydu, sumienia i zasad! - wykrzyczy w stronę Ernesta wściekła Marta w 1571 odcinku "Barw szczęścia". Uderzy go w twarz otwartą dłonią - Wyjdź i więcej tu nie przychodź!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bożena urodzi Świderskiemu dziecko?

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Podejrzane było jedynie to, że wszystko szło jakby nieco za łatwo. Marta została paskudnie wręcz oszukana przez Ernesta i nic dziwnego, że po 1571 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie będzie chciała go nigdy więcej oglądać!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: