SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Paweł zrobił Agacie pranie mózgu

Barwy szczęścia. Paweł zrobił Agacie pranie mózgu

16.12.2016, godz. 14:00
Barwy szczęścia odc. 1307. Agata (Natalia Zambrzycka)
Barwy szczęścia odc. 1307. Agata (Natalia Zambrzycka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Pomówienie, czy fakt? Pyrkowie w 1570 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaczną poważnie martwić się o Agatę (Natalia Zambrzycka)! Boją się, że Paweł (Mateusz Rzeźniaczak) zrobił jej pranie mózgu. Czy faktycznie rodzina Agaty będzie miała rację w 1570 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1570 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Natalia bardzo długo walczyła o to, aby być z Pawłem. Zakochany w jej siostrze, traktował ją jedynie jak koleżankę i dopiero później docenił uczucie, jakim Pyrka go obdarzyła. Czy to oznacza, że dziewczyna zrobi dla niego wszystko? W takiej sytuacji jest łatwym obiektem do manipulowania!

Zobacz: Barwy szczęścia. Marta odkryje kłamstwo Ernesta

Przynajmniej według całej rodziny Pyrków. W 1570 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będą oni całkowicie przekonani, iż Paweł uzależnił psychicznie oraz emocjonalnie od siebie Agatę. Oprócz tego stwierdzą, że jej ukochany zmusza ją do życia, jak bezdomni! Sam Paweł mówi Agacie:
- Manipulują tobą, wywołują wyrzuty sumienia - rzeknie po odwiedzinach Marka (Marcin Perchuć).
- To chyba normalne, że tęsknię za rodziną - stwierdzi Agata. Przeprowadzi się z Pawłem do opuszczonego budynku, któremu daleko jest od wszelkich "luksusów", jak chociażby ogrzewanie! Pomimo ostrych poglądów chłopaka, Pyrce uda się go namówić, aby poszli spotkać się z Hubertem (Marek Molak). O dziwo, tym razem nie zareaguje na ukochanego swojej siostry agresją:
- Nie byłem fair w stosunku do Pawła, ale teraz będzie inaczej, dogadamy się. Myślałaś o tym, żeby wrócić? - Pyrka ewidentnie stęskni się za Agatą.
- Mamy dom, własne życie - odpowie bratu, a Paweł doda: - Nie żyjemy jak menele, tylko prowadzimy eksperyment, czy da się żyć bez pieniędzy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bożena urodzi Świderskiemu dziecko?

Po argumentach użytych w 1570 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przez Piaseckiego, Hubert stwierdzi, że chłopak zupełnie wyprał Agacie mózg! Czy Paweł faktycznie jest niepełny rozumu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: