SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwier skazany na 3 lata więzienia!

Barwy szczęścia. Oliwier skazany na 3 lata więzienia!

15.12.2016, godz. 13:00
Barwy szczęścia odc. 1400. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk)
Barwy szczęścia odc. 1400. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już niedługo, bo w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia", nadejdzie czas rozprawy Oliwiera (Mikołaj Krawczyk)! Natalia (Maria Dejmek) zostanie wezwana tam, jako świadek. Przez jej zeznania, w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwier zostanie skazany na trzy lata więzienia!

"Barwy szczęścia" odcinek 1568 - czwartek, 29.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwier odpowie za swoje przekręty finansowe w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Wszystko zaczęło się od tego, gdy do kancelarii prawnej Jakubczyka, Natalii oraz Klemensa (Sebastian Perdek) wkroczyła policja z nakazem aresztowania "prawnika".

Zobacz: Barwy szczęścia. Paweł wciągnie Agatę do sekty?

Okazało się, że on i jego była żona oszukiwali Urząd Skarbowy na podatek VAT. Oprócz tego, kancelaria miała być centrum prania brudnych pieniędzy! Oliwier wymknął się funkcjonariuszom, a potem był poszukiwany. Jednakże w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do rozprawy sądowej, na którą zostanie wezwana Natalia w roli świadka. Zezna, że w życiu nie spotkała oskarżonych, ani nie słyszała żadnych z ich rozmów. Chociaż umowa pomiędzy nią i Oliwierem była inna. Kobieta miała zeznać, że podsłuchała jego rozmowę z byłą żoną o tym, że Oliwier ponoć namawiał swoją byłą, do oddania kosztów podatków, które zabrali.
- Jak mogłaś? Dlaczego mi to zrobiłaś? - Oliwier w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie dostanie odpowiedzi od Natalii. Sąd za to wyda wyrok ostateczny:
- Sąd uznaje Oliwiera Jakubczyka za winnego popełnienia zarzucanego mu czynu i wymierza mu karę bezwzględnego pozbawienia wolności na okres trzech lat. Sąd postanawia zastosować areszt do czasu uprawomocnienia wyroku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bożena i Adrian będą mieli dziecko!

Oliwier będzie przerażony! I nic dziwnego. Wścieknie się na Natalię. 
- Ja naprawdę jestem niewinny! - krzyknie w jej stronę w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - I udowodnię ci to!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: