SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Natalia pójdzie do więzienia zamiast Oliwiera?

Barwy szczęścia. Natalia pójdzie do więzienia zamiast Oliwiera?

20.12.2016, godz. 13:00
Barwy szczęścia.Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia.Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Oliwierowi (Mikołaj Krawczyk) uda się przekonać Natalię (Maria Dejmek), że jest miłością jego życia i w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dziewczyna da mu drugą szansę! Dopiero później zorientuje się, że jej ukochany ponownie chce ją namówić do złego... Co takiego zagrozi Natalii w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pójściem do więzienia?

"Barwy szczęścia" odcinek 1568 - czwartek, 29.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Już raz wcześniej Natalia o mały włos nie wpakowała się w duże tarapaty przez Oliwiera. To było wtedy, gdy zaczął on uciekać przed policją po tym, jak funkcjonariusze weszli do kancelarii z nakazem zatrzymania prawnika za domniemane pranie brudnych pieniędzy.

Zobacz: Barwy szczęścia. Oliwier skazany na 3 lata więzienia!

Jakubczyk wtedy dostał bardzo poważne zarzuty. Okradanie Urzędu Skarbowego na podatek VAT, pranie pieniędzy, oszustwa oraz różne matactwa. Uciekł, a Natalia nie wiedząc co robić, spotkała się z nim na jego prośbę. Zgubiła samochód śledczych i postanowiła pomóc mu załatwić lewe dokumenty i pomóc w ucieczce. Za tego typu działania już grożą konsekwencje prawne, ale najwyraźniej "ukochanego" wtedy to nie obchodziło.

W 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwier postanowi ponownie przekonać Natalię do pomocy. Tym razem nie będzie już tak łatwo, ponieważ dziewczyna nie do końca mu ufa. Kiedy jednakże uda mu się ją przekonać do ponownego udzielenia pomocy, Natalia stanie przed decyzją, która możezaważyć na jej całym życiu. Jakubczyk poprosi ją w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia", o złożenie fałszywych zeznań!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Zazdrosna Nina zwolni Sylwię?!

Natalia wie, co grozi za tego typu czyny i będzie zdruzgotana. W końcu może wyjść na to, że to ona trafi do więzienia, jeżeli ktoś odkryje jej kłamstwo! Czy Zwoleńska zaryzykuje swoją wolność dla ukochanego? Trafi do więzienia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: