SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwier odzyska Natalię? Liliana pójdzie w odstawkę

Barwy szczęścia. Oliwier odzyska Natalię? Liliana pójdzie w odstawkę

02.12.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1541 Natalia (Maria Dejmek) Liliana (Aleksandra Szwed) Oliwier (Mikołaj Krawczyk)
Barwy szczęścia odcinek 1541 Natalia (Maria Dejmek) Liliana (Aleksandra Szwed) Oliwier (Mikołaj Krawczyk) foto: TVP2

Po tym, jak Oliwier (Mikołaj Krawczyk) zamiesza się w sprawę z Lilianą (Aleksandra Szwed), Natalia (Maria Dejmek) zrobi się zazdrosna! Do stopnia, w którym Jakubczyk będzie zmuszony błagać ukochaną w 1567 odcinku serialu "Barwy szczęścia", abygo nie zostawiała! Oliwier faktycznie w 1567 odcinuk serialu "Barwy szczęścia" udowodni, że zależy mu na Natalii!

"Barwy szczęścia" odcinek 1567 - środa, 28.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1567 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwier stanie przed ostrym zarzutem ze strony swojej ukochanej. Natalia wytknie mu, że spiskuje z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska), a dodatkowo pomaga Lilianie (Aleksandra Szwed)!

Zobacz: Barwy szczęścia. Nowe romanse w serialu TVP2 - ZDJĘCIA

- Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego! - wykrzyczy mu prosto w twarz, po czym wybiegnie z domu. Oczywiście, Oliwier wyruszy za nią!
- Nie zachowuj się tak, jakby nic między nami nie było - powie jej.
- Wszystko zepsułeś! - wtedy Oliwier zacznie w 1567 odcinku serialu "Barwy szczęścia" błagać ukochaną, aby wszystko przemyślała i dała mu ponownie szansę. Jak podaje "Świat Seriali" Natalia wytknie mu, że myli miłość z pożądaniem!
- Nie odpychaj mnie! Jasne, że szaleję za tobą, ale nasz związek, to nie tylko namiętność! - po chwili milczenia doda - Liliana już nigdy nie stanie między nami.
Czy będzie w stanie dotrzymać obietnicy?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka zerwie z Kajtkiem przez dramat nad Wisłą!

Po nieprzyjemnej sytuacji, pełnej zapewnień ze strony Oliwiera, Natalia nadal będzie w 1567odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie do końca przekonana wyznaniem. Z jednej strony obietnice, z drugiej realizm - Liliana ma w sobie coś takiego, co sprawia, że faceci biegną jej na pomoc na niemal każde zawołanie. Pod koniec rozmowy Natalia ostrzeże Oliwiera, żeby lepiej dotrzymał słowa - ponieważ kolejnej szansy już od niej nie dostanie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: