SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Anna Dereszowska zniknie z serialu

Barwy szczęścia. Anna Dereszowska zniknie z serialu

02.12.2016, godz. 14:00
Barwy szczęścia odcinek 1495, Agnieszka (Anna Dereszowska)
Barwy szczęścia odcinek 1495, Agnieszka (Anna Dereszowska) foto:

Smutna informacja dla fanów Anny Dereszowskiej! W 1565 odcinku serialu "Bawry szczęścia" Agnieszka podejmie decyzję o wyprowadzce z Polski! To znaczy, że w 1565 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zobaczymy tą bohaterkę po raz ostatni w tym serialu. Gdzie przeprowadzi się Agnieszka?

"Barwy szczęścia" odcinek 1565 - poniedziałek, 26.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Wielu widzów zapewne zasmuci wiadomość o odejściu Anny Dereszowskiej z serialu, ale za to wszystko dobrze się skończy w 1565 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Agneszka tuż po chrzcinach swojej córeczki Kai (Zuzia Jurkiewicz) w 1565 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dostanie propozycję.

Zobacz: Barwy szczęścia. Nowe romanse w serialu TVP2 - ZDJĘCIA

Jak podaje "Świat Seriali", w 1565 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Basia (Sławomira Łozińska) zaprosi je obydwie na posiłek - do wyboru, obiad lub kolacja. Agnieszka z tej okazji postanowi ją poinformować w 1565 odcinku serialu "Barwy szczęścia" o pewnych zmianach, które zajdą w jej życiu:
- Pojutrze wyjeżdżamy do Włoch. Na stałe... Dostałam pracę w Mediolanie, świetna pensja, mieszkanie, nie mogłam odmówić - zacznie tłumaczyć w 1565 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Basi.  Od razu zaproponuje jej również, że mogłaby przyjeżdżać do nich w odwiedziny, wedle uznania - Kaja ma prawo znać drugą babcię, przepraszam, że tyle mi to zajęło, żeby to sobie uzmysłowić. Mam nadzieję, że mi pani wybaczy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwier odzyska Natalię? Liliana pójdzie w odstawkę

Ku zdziwieniu Basi, Agnieszka po tych słowach, przytuli się do niej w 1565 odcinku serialu "Barwy szczęścia" . Staruszka strasznie się wzruszy i odda uścisk mamie swojej wnuczki. Pomimo tego, że Anny Dereszowskiej już nie zobaczymy w serialu, to dobrze, że wszystko skończy się pozytywnie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: