SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Rozstanie Marty i Artura. Chowański wybierze wyjazd w Himalaje

Barwy szczęścia. Rozstanie Marty i Artura. Chowański wybierze wyjazd w Himalaje

29.11.2016, godz. 13:00
Barwy szczęścia odc. 1410. Artur Chowański (Jacek Rozenek) Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1410. Artur Chowański (Jacek Rozenek) Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: TVP2

A więc jednak! Artur (Jacek Rozenek) w 1561 odcinku serialu "Barwy szczęścia" za namową kolegów podejmie poważną decyzję o wyjeździe. Czym dyktowaną? O tym za moment! Marta (Katarzyna Zielińska), gdy dowie się o wyjeździe męża w Himalaje, postawi mu w 1561 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ultimatum - albo wyjazd, albo ona!

"Barwy szczęścia" odcinek 1554 - piątek, 9.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Artur w końcu zdecyduje się na niebezpieczny wyjazd w Himalaje, na który namawiali go koledzy już od dłuższego czasu. Zawsze odmawiał, twierdząc, że nie może zostawić rodziny. Skąd w 1561 odcinku w Arturze taka zmiana? Otóż będzie miał już dość tego, że wokół Marty cały czas kręcą się ludzie z problemami, w tym jej były mąż.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bruno dostanie kosza od Bożeny

Kiedy Chowańska dowie się o decyzji ukochanego w 1261 odcinku serialu "Barwy szczęścia", natychmiast zaprotestuje! Nigdy nie chciała tego wyjazdu z powodu na niebezpieczeństwo oraz długą rozłąkę. Artur nie będzie w stanie uspokoić kobiety swoimi sposobami, więc zapyta Martę, co ma zrobić. Ta odpowie mu, jak podaje "Świat Seriali", że ma nie wyjeżdżać!

Artur zarzuci Marcie, że go ogranicza i chwilę później zaczną się kłócić... Chowański wyjdzie w obawie, że będzie padnie o jedno słowo za dużo. Zanim jeszcze opuści pomieszczenie dosłyszy, jak Chowańska ostrzega go: jeśli wyjedzie, z nimi koniec!

Ultimatum, które postawi przed Arturem w 1561 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marta w niczym nie pomoże - Chowański nadal będzie zdecydowany na wyjazd, a koledzy jeszcze bardziej utwierdzą go w przekonaniu, że to dobra decyzja.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Angela zostanie oskarżona o morderstwo?

Przeddzień przed wyjazdem Artura, Marta otrzyma list pożegnalny i bukiet róż. Pojedzie do tymczasowego hotelu, z którego Chowański ma opuścić kraj i wyruszyć w 1561 odcinku serialu "Barwy szczęścia" na niebezpieczną wyprawę. Ukochany nie zmieni swojej decyzji i pożegna się ze swoją kobietą. Czy Marta faktycznie dotrzyma ustaleń ultimatum? Czy Chowański będzie miał do kogo wrócić?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: