SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Artur zostawi Martę przez Piotra

Barwy szczęścia. Artur zostawi Martę przez Piotra

18.12.2016, godz. 21:53
Barwy szczęścia odcinek 1561, Marta (Katarzyna Zielińska), Artur (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1561, Marta (Katarzyna Zielińska), Artur (Jacek Rozenek) foto:

W 1561 odcinku "Barw szczęścia" matka Marty (Katarzyna Zielińska) otworzy jej oczy i uzna, że Artur (Jacek Rozenek) zdecydował się na wyjazd w Himalaje przez Piotra (Piotr Jankowski). Walawska przyzna jej rację i jeszcze tego samego dnia odwiedzi męża o hotelu, by błagać go, żeby zrezygnował z wyprawy. Tymczasem w "Barwach szczęścia" Piotr będzie miał czelność nachodzić Martę! Co się wydarzy? Sprawdźcie!

"Barwy szczęścia" odcinek 1561 - wtorek, 20.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Marta po tym, jak Artur zdecydował się na wyprawę w Himalaje - jest w szoku. Jednak Elżbieta (Marzena Trybała) domyśla się, dlaczego zięć postanowił wyjechać…

- Może on wcale nie ucieka przed tobą, tylko przed tą całą aferą z Piotrem i Igą? Bardzo się w to zaangażowałaś…
- Ty też uważasz, że nie powinnam im pomagać?!
- Pomagać tak, ale… może nie stawiać spraw Piotra i Igi na pierwszym miejscu? Artur mógł poczuć się przez ciebie odsunięty na boczny tor - Żeleńska radzi córce, by odcięła się w końcu od byłego męża – i zajęła aktualnym.

- Jeśli tego wymaga sytuacja, to niestety… czasem trzeba być asertywnym! Nie masz czasu, masz swoje życie i swoje sprawy... Piotr ma rodziców, dobrego prawnika, pewnie jakichś przyjaciół, poradzi sobie bez ciebie!
- Masz rację, muszę to uciąć… - zgodzi się Walawska.
- Przede wszystkim musisz powiedzieć o tym Arturowi. Niech wie, że jest dla ciebie najważniejszy!

Zobacz: Barwy szczęścia. Paweł wciągnie Agatę do sekty?

W 1561 odcinku "Barw szczęścia" Walawska jedzie później do hotelu, w którym zatrzymał się Artur i kolejny raz błaga ukochanego, by został w kraju. - Wiem, że ostatnio głównie zajmowałam się sprawą Piotra i miałeś prawo poczuć się pominięty, ale... nie karz mnie tym wyjazdem. Gdyby coś ci się stało... Artur, ja bym tego nie wytrzymała!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Co się stanie z Martą Walawską?

Spotkanie Marty z Arturem nic nie zmieni... Tymczasem Piotr odwiedza byłą żonę i wyznaje, że przez kilka miesięcy nie będzie płacił alimentów - bo nie ma pieniędzy na walkę w sądzie z Igą. A Walawska w końcu wybucha!

- Ty zawsze masz jakąś... sytuację! Od kiedy się rozstaliśmy ciągle przychodzisz z jakimiś problemami i oczekujesz, że rzucę wszystko, żeby ratować cię z opresji! - Marta, zirytowana, spogląda na byłego męża… A Piotr, zamiast się pokajać, tylko dolewa oliwy do ognia.
- Nie poznaję cię... Chyba powinnaś zacząć brać coś na nerwy!
- To ty mnie doprowadzasz do takiego stanu! Zastanów się, czy ty mi kiedyś pomogłeś? Czy mogłam kiedykolwiek na ciebie liczyć?! Nigdy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: