SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek złoży fałszywe zeznania, żeby odzyskać Oliwkę?

Barwy szczęścia. Kajtek złoży fałszywe zeznania, żeby odzyskać Oliwkę?

15.12.2016, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kajtek (Jakub Dmochowski)
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kajtek (Jakub Dmochowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Oliwka (WIktoria Gąsiewska) postawiła Kajtkowi (Jakub Dmochowski) ultimatum: albo złoży zeznania obciążające Angelę (Helena Englert), ale z nimi koniec! W 1558 odcinku serialu "Barwy szczęścia" chłopak poprosi ojca, aby zawiózł go na komisariat. Czy Oliwka w 1558 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wybaczy Kajtkowi i młodzi znowu będą razem?

"Barwy szczęścia" odcinek 1558 - czwartek, 15.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kajtek odkąd Oliwka z nim zerwała, nie czuje się najlepiej. W 1558 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi odzyskać ukochaną, a istnieje na to tylko jeden sposób - złożenie zeznań, które obciążą Angelę. Zresztą słusznie! Dziewczyna przecież faktycznie wepchnęła Oliwkę do wody.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bożena i Adrian będą mieli dziecko!

W 1558 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Kajtek przed szkołą będzie miał sprawę do Władka (Przemysław Stippa):
- O czym chciałeś porozmawiać? - spyta go ojciec.
- Zawieziesz mnie dzisiaj po szkole na policję?
- Co cię tak nagle naszło? Kajtek, jest po sprawie. Angela się przyznała, przeprosiła, rodzice Oliwki nie wnieśli oskarżenia. Kajtek, nikt nie chce do tego wracać - Władek grubo się myli! Oliwka jest żądna zemsty, choćby miała przypłacić za to swoim związkiem.
- Tato, ja chcę. Muszę, mam koszmary, że nie powiedziałem prawdy.
- Okej, jeżeli faktycznie sobie wszystko przypomniałeś... - Władek nie jest głupi i od razu zrozumie, że jego syn kłamie. Pomimo to, w 1558 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyjedzie po niego. Zacznie go wypytywać o szczegóły. Kajtek stwierdzi, że to i tak nie ma znaczenia. Stanie po stronie prawdy i Oliwki.
- Ale ty już stanąłeś po jej stronie! Wskoczyłeś za nią do wody, żeby ratować swoją dziewczynę.
- Już nie jest nawet moją dziewczyną. Angela zniszczyła nasz związek. (...) Kajtek, ale nie odzyskasz swojej dziewczyny składając fałszywe zeznania. To nie jest miłość, to jest szantaż. (...) Tobie wierzę, ale nie wierzę w miłość szantażystki.(...) Uratowałeś ją. O mało nie utonąłeś. To ważniejszy dowód. Jeśli ona tego nie docenia, nie zasługuje na ciebie Kajtek.
- Tato, proszę cię. Pojedźmy tam.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Paweł wciągnie Agatę do sekty?

Później w 1558 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek spotka się z Oliwką nad Wisłą, w miejscu gdzie doszło do "wypadku". Czy w końcu Kajtek pojedzie na policję złożyć zeznania? Oliwka wybaczy chłopakowi? Widzów czeka niespodzianka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: