SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Seksoholik Adrian złamie Bożenie serce

Barwy szczęścia. Seksoholik Adrian złamie Bożenie serce

14.11.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota) foto: TVP2

Pomiędzy Bożeną (Marieta Żukowska), a Adrianem (Sambor Czarnota) w najbliższych odcinkach serialu "Barwy szcześcia" wyniknie romans. Nieświadoma choroby mężczyzny Bożena zakocha się w nim po uszy! Jednakże przyjdzie czas, by zderzyć się z okrutną prawdą w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Adrian wyzna kochance właśnie w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że jest seksoholikiem!

"Barwy szczęścia" odcinek 1555 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Bożena i Adrian zbliżą sie do siebie w dość krótkim czasie i mężczyzna zaproponuje jej, by wyjechali razem na wspólny weekend . Bożena uzna, że nie jest jeszcze gortowa na nowy związek. Adrian zacznie ją uspokajać:

Zobacz: Barwy szczęścia. Oliwier uwolni Lilianę od pracy w klubie nocnym

- Będę czekał - Wyzna ukochanej i czule ją obejmie, nie zdając sobie sprawy, że obserwuje ich Iwona (Izabela Zwierzyńska). Później zagai Adriana, by prawić mu morały:
- Powiedziałeś jej o swojej chorobie? Że jesteś seksoholikiem? (...) Pamiętam, jak cierpiałam i nie chcę, żeby ona... - Adrian według "Świata Seriali" przerwie jej w pół słowa:
- Jesteś po prostu o mnie zazdrosna - stwierdzi, nie widząc kłopotu w niepowiedzeniu o seksoholiźmie Bożenie. Nie tylko Iwonie nie spodoba się relacja jej i Adriana. Również Wiśniewski (Kazimierz Mazur) wyrazi swoje niezadowolenie. Będzie jednak za późno. Bożena w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie już całkowicie zakochana w seksoholiku! W tym samym czasie Adrian postanowi powiedzieć jej o swojej przypadłości. Bożena załamie się i powie ojcu w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że miał rację. Oprócz tego, wykrzyczy Adrianowi, co sądzi o jego zachowaniu:
- Wszystko zniszczyłeś! Nigdy ci nie zaufam! - Wykrzyczy mu w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia".,

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Tolek przeżyje operację i oświadczy się pielęgniarce

Potem pójdzie do Iwony, by dowiedzieć się, jak wyglądał jej związek z Adrianem. Ta powie jej, że seksoholizm Adriana oraz cała reszta jego problemów prawie zniszczyła jej życie. Iwona powie jej, by uciekała, póki może. Czy Bożena posłucha się byłej partnerki mężczyzny, w którym zakochała się po uszy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: