SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Adrian przyzna się Bożenie do swojego nałogu

Barwy szczęścia. Adrian przyzna się Bożenie do swojego nałogu

30.11.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1548 Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odcinek 1548 Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota) foto: TVP2

Bożena (Marieta Żukowska) nie narzeka na brak adoratorów! Już dwóch o nią walczy. Po odprawieniu Bruna (Lesław Żurek) z kwitkiem, w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia" kobieta wybierze Adriana (Sambor Czarnota). Problem pojawi się, kiedy ukochany wyzna jej w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia" swoją niechlubną tajemnicę!

"Barwy szczęścia" odcinek 1555 - poniedziałek, 12.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Serce Bożeny w końcu zostanie zdobyte. Wykorzystując niepewność Bruna, Adrian wyciągnął swoje ręce ku pięknej blondynce, podprogowo przekonując ją, że to on jest tym dobrym wyborem! Cóż poradzić, że Bożena w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia" stwierdzi, że jest całkowicie zakochana w lekarzu.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bruno dostanie kosza od Bożeny

Wiśniewski (Kazimierz Mazur) zauważy, że najwyraźniej jego córka poczuła miętę do Adriana, ale ona nie będzie chciała, aby ojciec wtrącał się w jej życie uczuciowe. Bożena po raz kolejny spotka się ze Świderskim, który w końcu w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyzna jej miłość!
- Zakochałem się w tobie, chcę, żebyś ze mną zamieszkała - wypali prosto z mostu, trzymając bukiet kwiatów dla swojej ukochanej. Oprócz tego, podaruje jej także klucze do swojego mieszkania. O dziwo, odważna propozycja zostanie pomyślnie przyjęta! Bożena obieca w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wprowadzić się do Adriana, jak tylko wróci Amelia (Stanisława Celińska).

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Rozstanie Marty i Artura. Chowański wybierze wyjazd w Himalaje

Sielankę Wiśniewskiej przerwie w 1555 odcinku serialu "Barwy szczęścia wyznanie jej ukochanego. Świderski w końcu zdecyduje się powiedzieć Bożenie o swojej chorobie. Kiedy kobieta dowie się, że Adrian jest seksoholikiem, wpadnie w rozpacz! - Wszystko zniszczyłeś! Nigdy ci nie zaufam! - wykrzyczy mu prosto w twarz. Czy to koniec ich krótkiego związku?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: