SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bruno dostanie kosza od Bożeny

Barwy szczęścia. Bruno dostanie kosza od Bożeny

29.11.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek) foto: TVP2

Bruna (Lesław Żurek) czeka zawód! Zakochany po uszy w Bożenie (Marieta Żukowska) biznesmen w 1554 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w końcu jej wyzna, że żywi do niej uczucia. Niestety, spotka się z odrzuceniem! W 1554 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożenka da kosza Brunowi.

"Barwy szczęścia" odcinek 1554 - piątek, 9.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Bruno w 1554 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postara się odzyskać Bożenę, co niezbyt spodoba się jej ojcu, który wyraźnie podkreśli, że Wiśniewska powinna przestać myśleć o Stańskim. To nie będzie trudne, gdyż na radarze pojawi się Adrian (Sambor Czarnota).

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zostanie oskarżona o morderstwo?

Po tym, jak Bruno wyjechał do Australii, Świderski zaczął kokietować Wiśniewską - zresztą z dużym powodzeniem! Bo kiedy w 1554 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stański wróci do Polski i pojedzie natychmiast z bukietem kwiatów po dom wybranki swojego serca, zobaczy ją całującą lekarza! Ten widok nieźle nim wstrząśnie. Unikając Bożeny przez kilka dni, da Adrianowi w 1554 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wolną furtkę, by mógł zawładnąć sercem Wiśniewskiej. Kiedy pierwszy szok zranionego serca minie, Bruno postanowi pomimo przeciwności zawalczyć o miłość. Trochę się spóźni!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Angela odpowie za próbę morderstwa? - ZWIASTUN

W 1554 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno umówi się z Bożeną na spotkanie. Wyzna jej, że jest dla niego bardzo ważną osobą i czuje do niej coś więcej. Słowa Stańskiego przyjemnie połechcą ego Wiśniewskiej, ale i tak odrzuci jego serce. Szczerze przyzna, że może zaoferować biznesmenowi jedynie przyjaźń, bo miłość ofiarowała już lekarzowi. Czy wyjdzie jej to na dobre? Raczej nie, ponieważ niedługo potem dowie się, że Adrian jest seksoholikiem! Czy Bruno dostanie kolejną szansę? Jak poradzi sobie z odrzuceniem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: