SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Witek wściekły na Marka. Złoty zakocha się w Sylwii

Barwy szczęścia. Witek wściekły na Marka. Złoty zakocha się w Sylwii

01.12.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1258, Sylwia (Olga Bończyk), Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odcinek 1258, Sylwia (Olga Bończyk), Marek (Marcin Perchuć) foto: TVP2

W życiu Marka (Marcin Perchuć) pojawi się zupełnie nowe uczucie w 1553 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Już nieco otrząsnął się po śmierci żony i chociaż początkowo nie wyobrażał sobie życia z inną kobietą, zamierza dać szansę Sylwii (Olga Bołądź). Oczywiście, gdy Witek (Witold Sokulski) dowie się w 1553 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że tata nie wróci do mamy, wścieknie się!

"Barwy szczęścia" odcinek 1553 - czwartek, 8.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Początkowo Witek będzie bardzo dobrze nastawiony do pomysłu wyjazdu z Sylwią. Początkowo Marek miał jechać tylko z synem, ale Sylwia w 1553 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaproponuje, że może poduczyć chłopca nurkowania. Nina (Aleksandra Popławska) nie będzie zadowolona z tego pomysłu...

Zobacz: Barwy szczęścia. Rozstanie Marty i Artura. Chowański wybierze wyjazd w Himalaje

Witkowi uda się ubłagać mamę i w końcu cała trójka dotrze nad Zalew Zegrzyński. Po pierwszej lekcji nurkowania chłopiec będzie wniebowzięty! Świetnie będzie się dogadywał z panią mecenas.
- Nie wiem, jak ci dziękować - wyzna Sylwii Złoty radując się na widok zadowolonego syna. Kiedy zatrzymają się na nocleg,, kobieta zaproponuje Markowi wypicie z nią wina. Oczywiście, nie takie przyjacielskie, co to, to nie! W 1553 odcinku serialu "Barwy szczęścia" oboje spędzą bardzo romantyczny wieczór, w cudownej atmosferze. Jeszcze dodadzą nieco alkoholu i nie będą potrafili oprzeć się pokusie! Zaczną namiętnie się całować w 1553 odcinku serialu "Barwy szczęścia", kompletnie nieświadomi tego, że Witek przebudził się i dostrzegł, że między nimi jest jednak coś więcej, niż przyjaźń!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Adrian przyzna się Bożenie do swojego nałogu

Chłopiec będzie wściekły! Bardzo liczył na to, że jednak tata wróci do Niny i będą mogli w końcu być prawdziwą rodziną. Nazajutrz Witek nie będzie już tak dobrze nastawiony do "koleżanki" taty. Odmówi lekcji nurkowania.
- Tak się zastanawiam, może on jest o nas zazdrosny? Gdybym była twoim synem, na pewno bym chciała, żebyś zszedł się z moją mamą... - domyśli się Sylwia i podzieli przemyśleniami z nowym kochankiem. Marek uspokoi ją pocałunkiem. A w międzyczasie, Witek zacznie obmyślać plan zemsty na pani mecenas...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: