SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Witek przyłapie Marka i Sylwię!

Barwy szczęścia. Witek przyłapie Marka i Sylwię!

07.12.2016, godz. 15:30
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć) foto: TVP2

Podczas wyjazdu nad zalew Zegrzyński, pomiędzy Marka, a Sylwią w 1553 odcinku serialu "Barwy szczęścia" atmosfera stanie się bardzo gorąca! Po wypiciu wina przy romantycznym stoliku nad wodą, zaczną namiętnie się całować... co zobaczy Witek! Syn Marka wpadnie w szał w 1553 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 1553 - czwartek, 8.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Mały Witek wciąż liczy na to, że jego rodzice się zejdą. Niestety, wydarzenia z 1553 odcinka serialu "Barwy szczęścia" przekonają go, że jednak się na to nie zanosi! W 1553 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marek wybierze się wraz z synem oraz Sylwią nad zalew Zegrzyński, by nieco odpocząć od monotonności dnia codziennego.

Zobacz: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska żegna się z fanami

Kobieta zaproponuje nauczenie Witka nurkowania - na chłopiec od razu z wielką chęcią się zgodzi! Młody padnie po całym dniu spędzonym nad wodą, a wtedy Sylwia, ubrana w kusząco czerwoną suknię, namówi jego ojca na kolację przy winie, nieopodal zalewu...

Przy stoliku w wyjątkowo romantycznej atmosferze, spędzą czas aż do późnego wieczoru. Kiedy zrobi się już zimniej, Sylwia nadal mocno flirtując z Markiem, podziękuje mu za wspólnie spędzony czas pocałunkiem w policzek...

W tym samym czasie Witek obudzi się po długiej drzemce. Kiedy nie znajdzie taty nigdzie w okolicy, przecierając oczy podejdzie do okna szukając go wzrokiem. To, co zobaczy całkowicie nim wstrząśnie! Kiedy wyjrzy na zewnątrz zobaczy, że Sylwia i Marek posunęli się znacznie dalej, niże buziaki w policzek.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Liliana umrze, bo udzieli Łukaszowi informacji na temat Madejskiego

Chłopczyk wpadnie w szał widząc swojego ojca w namiętnych objęciach z inną kobietą. Rzuci płetwą o podłoge, po czym padnie na łóżko cierpiąc z niespełnionego pragnienia o pełnej rodzinie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: