SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Berg wraca, by zemścić się na Łukaszu!

Barwy szczęścia. Berg wraca, by zemścić się na Łukaszu!

20.11.2016, godz. 20:19
Barwy szczęścia odc 1507 Roman Berg (Cezary Żak)
Barwy szczęścia odc 1507 Roman Berg (Cezary Żak) foto: TVP2

Tego nikt się nie spodziewał! Berg (Cezary Żak) powróci w 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i nadal będzie nękał Łukasza (Michał Rolnicki) za wsadzenie go do aresztu! We wszystko będzie zamieszany Madejski (Przemysław Cypryański), który będzie pełnił rolę jego prawej ręki na wolności... Co uknuje Berg w 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1552 - środa, 7.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Chociaż Berg siedzi w areszcie za swoje brutalne przewinienia, w 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia" znajdzie sposób na uprzykrzanie życia Sadowskiemu nawet w zamknięciu. Pomoże mu w tym Madejski.

Zobacz: Barwy szczęścia. Rozwód Marty i Artura. Walawska znów sięgnie po alkohol

W 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia" biznesmen będzie zasłuchany niczym dziecko w raport Jacka. Okaże się, że Berg do swojej zemsty zamierza wykorzystać Kasię (Katarzyna Glinka)! Nakazał Madejskiemu spotkać się z nią i przedstawić jej ofertę nie do odrzucenia. Manipulacją spróbuje nakłonić ją w 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do zgłoszenia swojego fitness klubu do ogólnopolskiej sieci Fit System. To atrakcyjna oferta dla Górki, dołączenie do elitarnej grupy fitness klubów - kto by nie skorzystał? Jak podaje "Świat Seriali" problem będzie polegał na tym, że to jeden wielki spisek, by działalność Kasi splajtowała i upadła! 
- Wiedziałem! - Berg ucieszy się w 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że jego misterny plan zaczyna się realizować z powodzeniem - Kobiety są takie łatwe w obsłudze... Tylko nie spłosz jej teraz - Powie Madejskiemu w 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - Chodzi o to, że zanim się panna zorientuje, co się dzieje, będzie za późno na odwrót.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Seksoholik Adrian złamie Bożenie serce

Madejski po tych słowach zrozumie, że nic nie powstrzyma Berga przed zemstą na Sadowskim - ani areszt, ani media, ani żadna policja. Będzie dążył do celu po trupach. Oby Kasia się w porę zorientowała, że pakuje się w niebezpieczny biznes!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: