SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka zerwie z Kajtkiem i zacznie się spotykać z jego przyjacielem

Barwy szczęścia. Oliwka zerwie z Kajtkiem i zacznie się spotykać z jego przyjacielem

24.11.2016, godz. 12:00
Barwy szczęścia 1534 Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia 1534 Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Szok! Związek młodych bohaterów, Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), rozpadnie się w 1551 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! To jedna z najładniejszych par nieletnich bohaterów i mogłoby się wydawać, że będą razem aż do śmierci. Wszystko jednak zepsuje Angela (Helena Englert)! Oliwka, po tym jak Angela próbowała ją zamordować, w 1551 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie wytrzyma i zerwie z Kajtkiem!

"Barwy szczęścia" odcinek 1551 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Po usiłowaniu morderstwa Angela została złapana przez policję i chociaż ratownikom uda się uratować Kajtka i Oliwkę, to młody Cieślak straci pamięć i nie będzie mógł zeznawać przeciwko córce Sebastiana (Marek Krupski).

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zostanie oskarżona o morderstwo?

Oliwka będzie sfrustrowana tym, że Kajtek zupełnie nie pamięta co zasżło nad Wisłą oraz w jaki sposób wpadli do rzeki. Mniej więcej w tym samym czasie Sebastian, któremu Angela przyzna się do winy, pójdzie do Szczepana, aby przekonać - czy raczej przekupić! - go, by nie wnosił sprawy do prokuratury. Oczywiście Oliwka sie o tym dowie i wpadnie w szał:
- Nie może jej to ujść na sucho! - po czym będzie chciała namówić Kajtka, by również złożył zeznania przeciwko Angeli, która faktycznie próbowała ją zamordować. Ukochany jednakże będzie się obawiał:
- Ale ja niewiele pamiętam...
- Powiedz, że wepchnęła mnie do wody, że chciała mnie zabić! - to jednakże nie zadziała na chłopaka. Oliwia w 1551 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi posunąć się do szantażu - nic dziwnego, wszystkie inne środki zawiodły, a dziewczyna jest bezradna i szuka sprawiedliwości. Zagrozi Kajtkowi, że jeżeli nie powie policji co wydarzyło się nad Wisłą, to z nim zerwie. 
- Albo ona, albo ja! Nie chciałeś zeznać, że Angela mnie popchnęła.
- Nie mogę potwierdzić, że to widziałem, bo tego nie pamiętam. Jeśli chcesz, to nigdy więcej się z nia nie spotkam! Nie chcę cię stracić...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Berg wraca, by zemścić się na Łukaszu!

To jednak nie przekona dziewczyny. W 1551 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zerwie z ukochanym, który nadal będzie odmawiał złożenia zeznań. Niedługi czas później, Kajtek zobaczy, jak Oliwka spotyka się z jego kolegą...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: