SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Angela zostanie oskarżona o morderstwo?

Barwy szczęścia. Angela zostanie oskarżona o morderstwo?

28.11.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia odc. 1513. Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia odc. 1513. Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert) foto: TVP2

Po tym, jak Angela (Helena Englert) wrzuciła Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) do Wisły niedoszła morderczyni była poszukiwana. Oliwia w 1551 odcinku serialu "Barwy szczęścia" złoży zeznania przeciwko córce Sebastiana (Marek Krupski), a sama winna całego zajścia przyzna się ojcu do tego, co zrobiła. Kowalski postanowi w 1552 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przekupić Szczepana (Arkadiusz Janiczek), by nie zawiadomił prokuratury o występku Angeli!

"Barwy szczęścia" odcinek 1551 - wtorek, 6.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kajtek nie pamięta, co wydarzyło się ostatnio nad Wisłą - Angela wrzuciła Oliwkę do Wisły, a on wskoczył w zimną toń, by uratować swoją ukochaną. W tym czasie sprawczyni wypadku uciekła z miejsca przestępstwa. Po poszukiwaniach w końcu zostaje znaleziona.

Zobacz: Barwy szczęścia. Powrót Berga. Biznesmen zemści się na Łukaszu!

W 1551 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Angela przyzna się ojcu do wepchniecia nastolatków do wody. Jak podaje "Świat Seriali" Sebastian będzie przerażony tym, co zrobiła jego córka! Pomimo tego, że to moralnie niepoprawne, miłość rodzicielska sprawi, że Kowalski w 1551 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postara się o to, aby jego córka nie została oskarżona o próbę morderstwa. W tym celu uda się do Szczepana, by ubłagać go o nie wniesienie sprawy do prokuratury. 
- Niech pan nie łamie Angeli życia, niech pan nie zawiadami prokuratury. 
- Chce mnie pan przekupić? Wycenił pan życie mojego dziecka na parę stów? -
ojciec Olwiki pomimo swoich słów niedowierzania przystanie na propozycję Sebastiana. Kiedy Oliwka dowie się o umowie ojców, wpadnie w szał. I nic w tym dziwnego!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piotr oskarżony o molestowanie dzieci. Marta wyciągnie byłego męża z więzienia

Jeżeli Kajtek przypomni sobie, co tak naprawdę się stało, Angeli mogą zostać postawione zarzuty usiłowania morderstwa. To poważne oskarżenie dla siedemnastolatki. W tym wiku już odpowiada się przed sądem jak osoba dorosła. Czy Angela trafi do więzeinia za próbę morderstwa?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: