SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Angela skłamie policji!

Barwy szczęścia. Angela skłamie policji!

29.11.2016, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1547 Angela (Helena Englert) Sebastian (Marek Krupski)
Barwy szczęścia odcinek 1547 Angela (Helena Englert) Sebastian (Marek Krupski) foto: TVP/www.barwyszczescia.tvp.pl

Skandal! Angela (Helena Englert) zostanie odnaleziona w 1547 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i wzięta na przesłuchanie, gdzie bez skrupułów skłamie policji, że wepchnęła Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) do wody przez przypadek! To zresztą nie koniec jej bezczelności, które dopiero nadejdą. Co Angela nagada policjantom w 1547 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1547 - środa, 30.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Córkę Sebastiana (Marek Krupski) znajdzie w okolicach Warszawy patrol. Funkcjonariusze zawiną ją do radiowozu z przystanku autobusowego - w końcu, po wielu godzinach poszukiwań. Oliwka i Angela w 1547 odcinku serialu "Barwy szczęścia" złożą zeznania policji - Oliwka, ledwo żywa, w szpitalu, a sprawczyni wypadku w komendzie.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bruno dostanie kosza od Bożeny

- Hej, dziewczyno, obudź się! - policjant wyrwie Angelę z letargu. Jej pierwsze słowa będą brzmiały tak:
- Ja nic nie zrobiłam... - oby to stało się dowodem w sprawie przeciwko niedoszłej morderczyni. Odruchowo przerażona dziewczyna zacznie kłamać!

Gdy Angela już znajdzie się na przesłuchaniu, dowie się, że grozi jej więzienie! I słusznie, powinna ponieść konsekwencje. Sebastian ( Marek Krupski), który będzie towarzyszył córce w komisariacie, zacznie wykłócać się z policjantem.
- Pana córka ma skończone siedemnaście lat i według prawa odpowiada za swoje czyny jak osoba dorosła - powie do niego funkcjonariusz, po czym wyprosi zaaferowanego ojca za drzwi. Zwróci się do Angeli:
- Powiesz mi, jak to było?
- To było niechcący... Chciałam im zrobić zdjęcie, ale tło było brzydkie, więc chciałam ich przesunąć.
- Jak dokładnie to wyglądało? Popchnęłaś ich? - czyżby policjant nie do końca wierzył Angeli? Dziewczyna zaleje się łzami.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka zerwie z Kajtkiem i zacznie się spotykać z jego przyjacielem

Gdy Angela wyjdzie z przesłuchania, zacznie żalić się ojcu, że nie chce iść do więzienia, jak powiedział jej policjant. Sprzeczne zeznania oznaczają jedno - wojnę pomiędzy dziewczynami, w którą uwikłani będą również rodzice. To poważna sprawa, w końcu Angela próbowała zamordować córkę Szczepana (Arkadiusz Janiczek). Dopóki Kajtek (Jakub Dmochowski) nie odzyska pamięci, będą toczyły się przepychanki...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: