SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena ofiarą seksoholika Adriana

Barwy szczęścia. Bożena ofiarą seksoholika Adriana

12.11.2016, godz. 09:46
Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia Bożena (Marieta Żukowska) foto:

Adrian (Sambor Czarnota) upatrzy sobie na swoją ofiarę w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożenę (Marieta Żukowska). Będzie tak długo próbował ją zdobyć, aż w końcu ją pocałuje! Jednakże, zależy mu tylko i wyłącznie na seksie. Czy w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęśca" Adrianowi uda się zaciągnąć Bożenę do łóżka?

"Barwy szczęścia" odcinek 1546 - wtorek, 29.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Bożenie nie bardzo spodoba się nachalne zachowanie Adriana, które będzie przejawiał wobec niej w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Podczas spaceru z Danką (Aneta Todorczuk-Perchuć) zacznie namawiać ją na spacer do Łazienek.

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zabije Kajtka i Oliwkę?

Wyrazi swoje niezadowolenie dosyć dosadnie, jednakże podziała to tylko na moment. Adrian nawet po jej słowach nie zamierza się poddać:
- Nie jestem w formie, nie mam siły ani ochoty na spacery - powie mu w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Mężczyzna odejdzie, jednaże po chwili wróci:
- Nie gniewaj się, ale musiałem cię zobaczyć - powie jej z bukietem kwiatów w rękach. Następnie przeprosi Bożenę i zaproponuje według gazety "Świat Seriali", że odprowadzi ją do domu. Kobieta zgodzi się, jednakże nie podejrzewa nawet, jakie Adrian w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ma co do niej plany.
Podczas spaceru do domu Bożeny, Adrian niespodziewanie nachyli się i pocałuje niczego nie spodziewającą się Bożenę. Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna ma kłopoty z seksem - albo raczej, nie ma problemu z dostaniem się do bielizny większości kobiet.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Tolek przeżyje operację i oświadczy się pielęgniarce

Czy Bożena zostanie zaciągnięta przez Adriana do łóżka w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i bezwlnie stanie się jedną z jego licznych, jednorazowych kochanek?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

"Barwy szczęścia" odcinek 1543 - poniedziałek, 24.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: