SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Angela odpowie za próbę morderstwa? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Angela odpowie za próbę morderstwa? - ZWIASTUN

27.11.2016, godz. 15:39
Barwy szcześcia odcinek 1547 Angela (Helena Englert) Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szcześcia odcinek 1547 Angela (Helena Englert) Sebastian (Kacper Krupski) foto: Polsat

Tragedia w "Barwach szczęścia"! Angela (Helena Englert) będzie usiłowała zamordować Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska)! Przy okazji w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) prawie straci życie! Kiedy tylko Olwika otrząśnie się po akcie agresji, złoży zeznania oskarżające Angelę o morderstwo. Odpowie w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia" za próbę mordu?

"Barwy szczęścia" odcinek 1546 - wtorek, 29.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ratownicy w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyłowią Olwikę z Wisły, jednakże poszukiwania Kajtka zajmą nieco dłużej czasu. W końcu jeden z poszukiwaczy tonącego chłopaka dostrzeże na tafli wody unoszczące się, bezwładne ciało.

Zobacz: Barwy szczęścia. Oliwka zerwie z Kajtkiem i zacznie się spotykać z jego przyjacielem

- Nie oddycha i nie ma krążenia! Potrzebny defibrylator i tlen, szybko! - Kajtek będzie na skraju życia i śmierci, prawie umrze i gdyby nie świetna pomoc medyków najpewniej zginąłby na plaży w 1546 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Całe szczęście uda się przewieźć młodzież do szpitala, serce Kajtka zacznie bić, jednakże nie odzyska on przytomności... W szpitalu Władek (Przemysław Stippa) oraz Sabina (Barbara Kurzaj) usłyszą od lekarza złe wieści:
- Stan państwa syna jest bardzo poważny... Wszystko zależy od tego, jak długo przebywał pod wodą. Jeśli trwało to krócej niż minutę, ma duże szanse na pełne wyzdrowienie. Inaczej... - chyba nie trzeba kończyć tego zdania. W najlepszym wypadku chłopak skończy upośledzony.

Oliwka, która będzie w lepszym stanie niż jej ukochany po otrząśnięciu się z szoku złoży w szpitalu zeznania:
- Staliśmy z Kajtkiem na skarpie, na krawędzi... Chcieliśmy zrobić sobie zdjęcie... i wtedy Angela mnie popchnęła! Zobaczyłam tylko jej rękę... Wcześniej całowaliśmy się z Kajtkiem do zdjęcia... Ona zrobiła to specjalnie!
W międzyczasie policja odnajdzie sprawczynię całego zamieszania. Angela z przedmieść Warszawy zostanie zgarnięta na przesłuchanie. Sebastian (Kacper Krupski) nie będzie chciał uwierzyć w oskarżenia:
- Oskarżacie moją córkę o próbę morderstwa?! To są jakieś bzdury! Dzieciaki bawiły się nad Wisłą i zdarzył się wypadek!
- Pana zdaje się nie było na miejscu zdarzenia? Proszę zostawić mnie samego z córką. To ona ma odpowiadać na pytania...
- Angela jest niepełnoletnia i mam prawo być tutaj z nią!
- Pana córka ma ukończone 17 lat i w świetle prawa odpowiada za swoje czyny jak dorosły!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Berg wraca, by zemścić się na Łukaszu!

Angela za swój występek może trafić nawet na trzy lata do więzienia! Będzie próbowała przekonać Zborowskich do nie wnoszenia sprawy do prokuratury, ale oni, a w szczególności Oliwka, nie będą jej chcieli widzieć. Czy Angela pójdzie za kratki? Stan Kajtka poprawi się?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!Źródło: ATM Grupa
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: