SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Angela zabije Kajtka i Oliwkę? Dramat nad Wisłą!

Barwy szczęścia. Angela zabije Kajtka i Oliwkę? Dramat nad Wisłą!

28.11.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia odc. 1518. Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia odc. 1518. Angela (Helena Englert) foto:

Szok! Angela (Helena Englert) będzie chciała zamordować Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska)! Kiedy w 1545 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka wpadnie na pomysł, żeby zabrać ze sobą Angelę nad Wisłę. Nie będzie sie spodziewać, że zazdrosna o jej chłopaka dziewczyna wrzuci ją w 1545 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Wisły! Kajtek skoczy za swoją ukochaną w wartki nurt rzeki...

"Barwy szczęścia" odcinek 1545 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Wycieczka nad Wisłę trojga nastolatków w 1545 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zakończy się tragicznie! Oliwce nawet do głowy nie przyjdzie, że zaproszenie Angeli nad wodę może się okazać największym błędem jej życia.

Zobacz: Barwy szczęścia. Nina odzyska Marka?

Oliwka i Kajtek w 1545 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wybiora się na biwak. Kiedy dziewczyna wspomni, że chciałaby, by Angela wybrała się z nimi, zadzwoni telefon młodego Cieślaka. Po drugiej stronie słuchawki odezwie się uczennica Kajtka, który powie jej według "Świata seriali", żeby wskoczyła na rower, to złapią się po drodze nad Wisłę. Życzenie Olwiki zmieni sie w koszmar.

Niedługi czas potem, cała trójka spotka się nad rzeką.
- Marzę, żeby się wykąpać - oznajmi Angela, a wtedy Oliwka zwierzy się, że nie potrafi pływać i boi się wody. W dzieciństwie prawie utonęła. Dziewczyna  w 1545 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaproponuje swojemu ukochanemu, żeby pokazali koleżance ich ulubione miejsce na Wisłą, by wiedziała, gdzie może zabierać chłopców na randki. Para zacznie się migdalić, co niesłychanie zirytuje Angelę, które jednak nie da po sobie poznać, że jest zazdrosna. Zapyta się, jak bardzo głęboka jest woda w Wiśle, a chwilę później Oliwka poprosi ją, by zrobiła jej i Kajtkowi zdjęcie. Kiedy niebezpiecznie zbliżą się na koniec skarpy, Angela niewiele myśląc wepchnie w 1545 odcinku serialu "Barwy szczęścia" rywalkę do bierzącej wody, a Kajtek skoczy za nią. Dziewczyna ucieknie na rowerze z miejsca wypadku.

Ratownicy odnajdą Oliwię ledwo żywą, uczepioną do kłody. Zaczną się poszukiwania chłopaka. Kiedy nurkowie go znajdą, okaże się, że nie daje oznak życia. Za Angelą ruszą psy policyjne.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kajtek wyrzucony z obozu przez Oliwkę

Czy Kajtek i Oliwka przeżyją, czy utoną w Wiśle? Kajtek będzie ranimowany, czy ratownikom uda się przywrócić mu uddech? Czy policjanci odnajdą Angelę? Zobaczymy w serialu "Barwy szczęścia" już pod koniec listopada 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: