SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwier uwolni Lilianę od pracy w klubie nocnym

Barwy szczęścia. Oliwier uwolni Lilianę od pracy w klubie nocnym

08.11.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed) foto:

Oliwier (Mikołaj Krawczyk) uratuje Lilianę (Aleksandra Szwed)! W 1544 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jakubczyk złoży wizytę kochankowi striptizerki, ponieważ podnienie na nią rękę! Kiedy zagrozi mu policją, Madejski (Przemysław Cypryański) puści Lilianę w 1544 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wolno.

"Barwy szczęścia" odcinek 1544 - piątek, 25.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Liliana odwiedzi Oliwiera w nienajlepszym stanie. Kiedy się z nim spotka, cała poturbowana, Jakubczyk w 1544 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie chciał natychmiast wiedzieć, co takiego się jej przydarzyło.

Zobacz: Barwy szczęścia. Piotr oskarżony o pedofilię! Iga mści się na mężu

Okaże się, że pobita w 1544 odcinku serialu Liliana została skrzywdzona przez ochroniarzy klubu nocnego w którym tańczy. Oliwier poradzi poszkodowanej dziewczynie, żeby poszła do lekarza. Powinna wykonać badania i po przeprowadzeniu obdukcji oskarżyć Madejskiego o pobicie. Liliana początkowo w 1544 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie będzie przekonana co do tego pomysłu, będzie się obawiała konsekwencji:
- Mam u niego dług, który muszę odpracować - powie Liliana Jakubczykowi w 1544 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Oliwie nie będzie chciał jej słuchac i w końcu uda mu się przekoanć tancerkę, żeby pojechała wraz z nim do klubu i porozmawiała z Madejskim.
- Jestem prawnikiem pani Liliany - powie Jakubczyk według "Świata Seriali", a następnie zacznie grozić mężczyźnie - Jeżeli pan nas nie wpuści, dzwonię na policję, odpowie pan za pobicie i zabór mienia. 
Powie mu również, że spłaci dług za swoją "klientkę". Liliana będzie niezmiernie wdzięczna Oliwierowi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Angela zabije Kajtka i Oliwkę?

Czy to faktycznie koniec przygów Liliany z Madejskim przekonamy się dopiero w przyszłości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: