SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Klemens i Oliwier odkryją tajemnicę Liliany

Barwy szczęścia. Klemens i Oliwier odkryją tajemnicę Liliany

22.11.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1540 Oliwier (Mikołaj Krawczyk) Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odcinek 1540 Oliwier (Mikołaj Krawczyk) Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed) foto: TVP2

Chcąc pomóc Lilianie (Aleksandra Szwed) w 1541 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klemens (Sebastian Perdek) i Oliwier (Mikołaj Krawczyk) wpędzą ją w jeszcze większe kłopoty! Obaj bardzo zainteresowali się trudną sytuacją żony Góreckiego, co ponownie nie spodoba się Natalii (Maria Dejmek). Przy okazji mężczyźni w 1541 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odkryją jedną z tajemnic Liliany.

"Barwy szczęścia" odcinek 1541 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Po tym jak Oliwier spotkał Lilianę przy klubie nocnym, on i Klemens zaczeli interesować się sytuacją tancerki. Zaczęli podejrzewać, że Liliana nie pracuje w klubie go-go ze swojej nieprzymuszonej woli. W 1541 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że wcale tak bardzo się nie mylą!

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zostanie oskarżona o morderstwo?

Sebastian i Klemens odkryją w 1541 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że Liliana ma kolejny romans - tym razem ze swoim szefem i jednocześnie najwyraźniej stręczycielem, Madejskim (Przemysław Cypryański). Najbardziej niepokojące jest to, że kochanek Lili jest ściśle powiązany z działalnością Berga (Cezary Żak)! Mężczyźni w trakcie swojego prywatnego śledztwa odkryją również, że kobieta jest zamieszana w kradzież.
- Stary, co ja mam robić? To wciąż moja żona! - zrozpaczony Klemens nie będzie wiedział nawet, co czuć. W końcu Liliana zdradziła go z Irkiem (Otar Saralidze) i ma z nim dziecko.
- Przecież macie się rozwieść...
- Tu chodzi o dziecko... Irek zabierze Lilianie córkę i mała będzie cierpieć bez matki...

W związku z powyższym, obaj panowie w 1541 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wybiorą się do klubu w którym pracuje Liliana. Nie wpłynie to dobrze na jej sytuację. Madejski się wścieknie!
- Poskarżyłaś się na mnie?
- Nie, przysięgam, nic im nie powiedziałam!
- Nie kłam! Zaczynasz mnie denerwować!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Berg wraca, by zemścić się na Łukaszu!

Niewiele czasu upłynie, a Liliana stanie w drzwiach mieszkania Natalii i Oliwiera. Brutalnie pobita i w strasznym stanie... Tak się kończy zadzieranie z mafiozami! Czy pomimo niebezpieczeństwa Klemensowi i Oliwierowi uda się uratować Lilianę przed Madejskim?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: