SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr oskarżony o pedofilię! Iga mści się na mężu

Barwy szczęścia. Piotr oskarżony o pedofilię! Iga mści się na mężu

03.11.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia odc. 1390. Piotr (Piotr Walawski)
Barwy szczęścia odc. 1390. Piotr (Piotr Walawski) foto:

Piotr (Piotr Jankowski) jest pedofilem?! W 1540 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iga (Ada Fijał) zemści się na mężu za zdradę! Walawski pożałuje, że nie był jej wierny. Marta (Katarzyna Zielińska), Chowański (Jacek Rozenek) oraz, co najgorsze, mała Ewa (Gabrysia Ziembicka) będą świadkami brutalnego aresztowania. Czy Piotr wyjdzie zza krat i udowodni, że żona go wrabia?

"Barwy szczęścia" odcinek 1540 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Piotr zostanie aresztowany na ulicy w 1540 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Podczas spotkania z Martą, Ewunią i Arturem podejdzie do niego dwóch funkcjonariuszy z nakazem aresztowania i zakują go w kajdanki.

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zabije Kajtka i Oliwkę?

Okaże się, że Walawski musi pojechać w 1540 odcinku serialu "Barwy szczęścia" z organami władzy na przesłuchanie. Jakim szokiem dla wszystkich będzie, kiedy okaże się, że ma ono dotyczyć oskarżenia go o pedofilię! Już nieco mniej dziwna, jednak nie mniej przykra, będzie informacja o tym, kto zgłosił domniemane przestępstwo na policję - nikt inny, jak Iga.
- Rozwodzimy się - powie Piotr w 1540 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i dalej wyjaśni - Ona to wszystko zmyśliła, jest zdesperowana, szalona z nienawiści - Funkcjonariusz, który wysłucha Walawskiego będzie nieugięty, oskarżenie, to oskarżenie, a pedofilia to poważne przestępstwo.
- Wyjaśni pan to na komendzie - odpowie policjant, po czym na siłę wciśnie Piotra do radiowozu. Marta będzie oburzona, szczególnie, że wszystko wydarzyło się na oczach małej Ewy. 
- Jak Iga mogła mu to zrobić! Przecież to mu zrujnuje życie! - wyżali się Arturowi. To jak Iga odgrażała się, mówiąc o zemście za zdradę Walawskiego, nagle przestało być niewinnym odwetem - Muszę ją przekonać, by wycofała swoje zeznania.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Nina odzyska Marka?

Czy Marcie uda się zmusić oszalałą z nienawiści Igę do wycofania oskarżeń wobec Piotra? A może Walawski faktycznie ma coś na sumieniu? Przekonamy sie w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: