SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Śmierć w Barwach szczęścia. Waleria pochowa byłego męża

Barwy szczęścia. Śmierć w Barwach szczęścia. Waleria pochowa byłego męża

17.10.2016, godz. 19:30
Barwy szczęścia odc. 1427. Anatol (Marek Siudym)
Barwy szczęścia odc. 1427. Anatol (Marek Siudym) foto:

Dramatyczne sceny w premierowych odcinkach "Barw szczęścia". W 1253 odcinku "Barwy szczęścia" Anatol (Marek Siudym) odwiedzi Stefana (Krzysztof Kiersznowski) przed Leonem (Włodzimierz Matuszak), który wciąż podkochuje się w Walerii (Ewa Ziętek). Po rozmowie z obecnym mężem swojej byłej żony, ojciec Bartka (Bartosz Gelner) trafi do szpitala i umrze. Przed śmiercią w 1532 odcinku "Barw szczęścia" zdąży wydusić z siebie ostatnie słowa...

"Barwy szczęścia" odcinek 1532 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Leon żałuje, że Walerii wróciła pamięć. Mężczyzna był z nią szczęśliwy i jest przekonany, że gdyby kobieta nie wróciła do rodziny, już dawno byliby małżeństwem. Anatol, który domyśla się, że opiekun chorej na amnezję Walerii będzie próbował zniszczyć jej małżeństwo!

Zobacz: Barwy szczęścia. Natalia Klimas dołączyła do obsady. Kogo zagra?

W 1532 odcinku "Barw szczęścia" biologiczny ojciec Bartka odwiedza Stefana i ostrzega go przed rywalem. Po męskiej rozmowie, Tolek straci przytomność na ławce w parku. Przypadkowi ludzie będą próbowali go uratować i wezwą pomoc medyczną, ale to nic nie da.

Anatol trafi do szpitala, a na miejscu okaże się, że miał zator płucny. Mimo wysiłku lekarzy, pacjenta nie da się uratować. Tolek umrze...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Lincz na Zacisznej. Mieszkańcy osiedla pozbędą się Syryjczyków - ZWIASTUN

Chwilę przed śmiercią zdąży jednak porozmawiać z byłą żoną. Waleria odwiedzi Anatola w szpitalu i usłyszy przeprosiny. Biologiczny tata Bartka będzie żałował, że był kiepskim mężem i ojcem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: